بروزرسانی شده

Taxsee Driver 3.25.8 دانلود ماکسیم راننده با لینک مستقیم

This is the service for those who want to make money with their cars, cover car maintenance costs or start their own business in the sphere of transportation. You can work with several taxi companies at once without being confined to the office and have a flexible work schedule.

Different types of tariffs help to calculate the exact order price. A fixed price is known beforehand. A taxi meter is used for charging by time and distance. If a passenger changes the route during the trip or asks to wait, it is easy to edit the order by yourself and calculate the price taking into account the client's wishes.

You can perform all actions necessary for work without visiting the office: for example, topping up your personal account using a bank card or passing a photo inspection.

In case of an emergency, there is an opportunity to ask other drivers for help using an alarm button.

This functional application makes working for a taxi company convenient. Interactive training will help to quickly master all its features.

Taxsee Driver

دانلود Taxsee Driver نسخه جدید اپلیکیشن ماکسیم راننده گان برای اندروید


Taxsee Driver دانلود ماکسیم راننده با لینک مستقیم

 

ماکسیم راننده انجام درخواست‌‌های بیشتر در یک اپلیکیشن، درآمدت رو بیشتر کن! این سرویس برای افرادی اختصاص داده شده است که قصد دارند از خودروی خود درآمد کسب کرده، هزینه‌های مربوط به تعمیرات و نگه داری را جبران نموده و یا اینکه کسب و کار خود را در حوزه‌ حمل و نقل آغاز کنند. شما می توانید بدون مراجعه به دفتر و با در اختیار داشتن برنامه کاری آزاد با چندین شرکت تاکسیرانی بلافاصله شروع به فعالیت نمایید. همچنین شما رانندگان میتوانید از برنامه های اسنپ  و تپسی نیز استفاده کنید


شما قادر خواهید بود تا درخواست‌ها را بصورت دلخواه، با استفاده از فیلترهای مربوط به تعرفه و نیز مقصد انتخاب نمایید و یا با فعال کردن حالت انتخاب خودکار، از نزدیکترین درخواست‌ها توسط سرویس اطلاع یافته و آن‌ها را یکی پس از دیگری انجام دهید. بدین ترتیب می توانید با صرفه جویی در زمان و سوخت، درآمد بیشتری کسب نمایید.


وجود انواع مختلف تعرفه‌ها به محاسبه دقیق هزینه درخواست کمک می‌کند. نرخ ثابت نیز از پیش مشخص شده است. برای تعیین تعرفه بر اساس زمان و کیلومتر مسیر، از تاکسی‌متر خواهد شد.


چنانچه مسافر هنگام سفر مسیر را تغییر دهد و یا درخواست توقف خودرو را داشته باشد، براحتی می‌توانید درخواست را ویرایش کرده و هزینه سفر را با توجه به تمایلات مسافر محاسبه نمایید.


کلیه امور مورد نیاز برای کار، از جمله، شارژ حساب شخصی از طریق کارت بانکی و یا انجام بررسی ظاهری خودرو را می‌توانید بصورت غیرحضوری انجام دهید.


در هنگام بروز حوادث غیرمترقبه، می توانید با استفاده از دکمه خطر سایر رانندگان را جهت کمک رسانی مطلع سازید. نرم‌افزار کاربردی، کار با خودرو را آسان می‌نماید. آموزش آنلاین به یادگیری سریع تمامی قابلیت‌های این اپلیکیشن کمک خواهد نمود. همچنین شما میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند اسنپ راننده و تپسی راننده نیز دیدن کنید


ماکسیم راننده گان جدید :

  • در منوی اصلی، شما هم اکنون می توانید یک بخش جدید "خدمات" پیدا کنید که حاوی همه شرکت های تاکسی است که با آن کار می کنید. توابع برنامه متصل به یک شرکت خاص به بخش جدید منتقل می شوند:
  • - بازپرداخت پیش پرداخت
  • - اطلاعات حقوقی
  • مورد "Refill your account" در حال حاضر در بخش "خدمات" و منوی اصلی است. "ورود" در حال حاضر در "مشخصات" است.
  • در آینده، بخش «خدمات» به شما این امکان را می دهد که به درستی با چند شرکت در یک زمان، در یک برنامه کار کنید.

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
میثم 9 مهر 1402

نسخه جدید راننده رو نگیرین محدودتون میکنه

پاسخ
Nadernj 5 دی 1398

I am beutiful

پاسخ
javadsaadaty 9 شهریور 1397

سلام

456456