بروزرسانی شده

ChatGPT 1.2024.157 دانلود چت جی پی تی اصلی با لینک مستقیم

ChatGPT

 دانلود چت جی پی تی اصلی ChatGPT برنامه هوش مصنوعی برای اندروید


ChatGPT دانلود چت جی پی تی اصلی برنامه هوش مصنوعی

 

ChatGPTچت جی پی تی یک برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده است. این برنامه بر اساس معماری GPT-3.5 از OpenAI ساخته شده است و قادر است با کاربران در قالب یک چت تعامل کند و به سوالات و نیازهای آنها پاسخ دهد.

چت جی پی تی می‌تواند در بسیاری از زمینه‌ها و موضوعات اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه با استفاده از مدل زبانی عمیق، توانایی درک سوالات و پرسش‌های کاربران را دارد و سعی می‌کند بهترین پاسخ ممکن را ارائه دهد.

با استفاده از برنامه ChatGPT، می‌توانید سوالات خود را در مورد هر موضوعی مطرح کنید، از راهنمایی در خریدهای آنلاین و ترجمه متون گرفته تا دریافت اطلاعات عمومی، پاسخ به سوالات علمی، و موارد دیگر. همچنین، می‌توانید با ChatGPT در قالب یک چت غیررسمی و دوستانه به صحبت کردن بپردازید. برای دور زدن تحریم و ورود به برنامه میتوانید از برنامه شکن استفاده کنید .


قابلیت های برنامه چت جی پی تی ChatGPT :

  • می‌توانید سوالات خود را در مورد هر موضوعی مطرح کنید و ChatGPT بهترین پاسخ ممکن را ارائه خواهد داد. این برنامه با توجه به آموزشی که دریافت کرده است، قادر است به سوالات درباره تاریخ، علوم، هنر، ورزش و سایر زمینه‌ها پاسخ دهد.
  • می‌توانید متونی را که نیاز به ترجمه دارند، به ChatGPT بدهید و آن را به زبان دلخواه خود ترجمه کند. ChatGPT قادر است به ترجمه‌ی متون ساده و کوتاه کمک کند.
  • اگر نیاز به راهنمایی در خرید محصولی دارید، می‌توانید اطلاعات مربوط به محصول را به ChatGPT بدهید و از نظرات و پیشنهادات آن استفاده کنید.
  • قادر است به صورت خودکار متون جدیدی را بر اساس متن ورودی تولید کند. این ویژگی می‌تواند برای نوشتن مقالات، داستان‌ها، شعر و موارد دیگر مفید باشد.
  • قابلیت برقراری چت غیررسمی و دوستانه با شما را داراست. می‌توانید با آن در مورد موضوعات غیررسمی یا به عنوان یک صحبت‌نما درون‌برنامه از آن استفاده کنید

چت جی پی تی جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456