بروزرسانی شده

Maxim 3.16.1 دانلود ماکسیم با لینک مستقیم

Maxim

دانلود Maxim 3.4.4 نسخه جدید ماکسیم درخواست خودرو مسافر برای اندروید


Maxim دانلود ماکسیم نصب ماکسیم با لینک مستقیم

 

ماکسیم درخواست خودرو مسافر – بهترین روش سنجش راحتی کار با اپلیکیشن: می‌بایست ابتدا اپلیکیشن را دانلود و نصب کرد و سپس شروع به استفاده از ان نمود. تعرفه‌های مختلف. سفرهای شهری و به فرودگاه. پرداخت نقدی و یا با استفاده از کارت بانکی. تخفیف ها و کد‌های تشویقی. ما از سال ۲۰۰۳ میلادی در جهت ارائه خدمات مدرن تر، فراگیر شدن سرویس درخواست خودرو و افزایش امنیت سفر، مشغول ساخت و به کارگیری فناوری‌های نوین شده ایم. این سرویس روزانه به میلیون ها نفر کمک می کند تا در هزینه سفرهای شهری و بین شهری خود صرفه جویی کنند. همچنین شما میتوانید از اپلیکیشن های مشابه همانند دانلود تپسی و دانلود دانلود اسنپ که در سایت موجود است نیز دیدن کنید

پرداخت هزینه سفر با استفاده از پول نقد و یا از طریق کارت‌های بانکی راحت است. برای استفاده تجاری یا خانوادگی مورد مناسب، حساب کاربری است که در صورت نیاز شارژ می شود.

با دانلود ماکسیم برای درخواست خودرو می توان مبداء و مقصد را وارد کرده و یا از نقشه توی اپلیکیشن استفاده شود. یک روش دیگر هم وجود دارد و آن هم استفاده از مکان یاب در تلفن های هوشمند است. درخواست رزرو این امکان را فراهم می کند تا از قبل سفر خود را در زمان مناسب برنامه ریزی کنید. با استفاده از گزینه «افزودن موارد دیگر به درخواست سفر» می توان اطلاعات تکمیلی درباره همراه داشتن کودک خردسال، حیوانات خانگی، بار و چمدان را وارد کرد. همچنین می توان با وارد کردن شماره تلفن شخص دیگری، برای او درخواست خودرو داد. روی نقشه اپلیکیشن خودروهایی که در انتظار سفر بعدی در نقاط مختلف شهر واقع شده اند، قابل مشاهده است. همچنین مسافر می تواند خودرویی که در حال حرکت به سمت مبداء سفر است را لحظه به لحظه دنبال کند. در زمان سفر می توان مسیر حرکت خودرو را با اشخاص دلخواه به اشتراک گذاشت. این موضوع برای والدینی که می خواهند خیالشان از بابت فرزندانشان در زمان سفر راحت باشد، بسیار حائز اهمیت است. ارزیابی سفر، تاثیر مستقیم بر امتیاز رانندگان دارد و باعث بهتر شدن خدمات می‌گردد.


ماکسیم در حال حاضر در کشور های ایران، آذربایجان، اندونزی، ایتالیا، اوکراین، بلاروس، بلغارستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان، گرجستان، روسیه و شیلی فعال است.


شهرهای ایران پوشش ماکسیم


تا به امروز، تجربه سفر با سرویس ماکسیم را ساکنان شهرهایی چون اصفهان، اهواز، بندرعباس، تهران، تبریز، رشت، زاهدان، شیراز، قم، کرمان، مشهد، یزد و بسیاری دیگر از شهرهای ایران داشته‌اند.


ماکسیم جدید :

  • *هر به روز رسانی بر روی پشتیبانی از عملکرد پایدار برنامه متمرکز است.
  • * ما روندها را تجزیه و تحلیل می کنیم و توابع لازم را اضافه می کنیم.
  • * بهبود رابط، ارتقاء الگوریتم های داخلی.
  • *گسترش جغرافیای خدمات، افزودن شهرهای جدید.
  • *در کار خود ما بازخورد کاربران را در نظر می گیریم: اگر می دانید چگونه خدمات را حتی بهتر کنید - نظر خود را بیان کنید.

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
اسعد 2 فروردین 1398

سلام.من برنامه رو برا شبیه ساز اندروید تو لپ تاپ نصب کردم ولی کشور ایران رو نمیاره.توروخدا راهنمایی کنید

پاسخ
سامی 9 بهمن 1397

با سلام لطفا جدیدترین نسخشو بذارید این خیلی قدیمیه باتشکر…

پاسخ
Zakeri 9 بهمن 1397

سلام
نسخه جدید قرار داده شد

پاسخ
مسعود 8 بهمن 1397

رسنو چیه؟!

پاسخ
غزل 5 شهریور 1397

لطفا کد منم بزنین مامانم تا حالا چن بار براش واریز کردن میگه برو برا خودت کسب درامد کن نا امیدم نکنید میخوام به مامان جونم ثابت کنم که منم میتونم لطفا کدمنو بزنید تبلیعات ببینید وگرنه فایده نداره??
۷۱۳۶۶۵
۷۱۳۶۶۵
۷۱۳۶۶۵
آسونه دوبار بخونیش حفظت شده میتونی کپیشم کنی?

پاسخ
بانو 5 شهریور 1397

لطفا اگه میخوای رسنو رو نصب کنی کد من رو بزن بدون کد معرف نمیشه نصبش کرد تا تبلیغات نبینی و برا خودت عضو جمع نکنی از درآمد خبری نیست …میخوای بدونی واریز میکنه اره واریزی داره
۷۱۰۴۴۱
۷۱۰۴۴۱
۷۱۰۴۴۱

پاسخ
سحر 5 شهریور 1397

لطفا اگه میخوای رسنو رو نصب کنی کد من رو بزن بدون کد معرف نمیشه نصبش کرد تا تبلیغات نبینی و برا خودت عضو جمع نکنی از درآمد خبری نیست …میخوای بدونی واریز میکنه اره واریزی داره
۷۱۰۴۴۱
۷۱۰۴۴۱
۷۱۰۴۴۱

456456