بروزرسانی شده

دانلود تپسی رانندگان TAP30 Driver 6.0.4 نصب تپسی رانندگان با لینک مستقیم

TAP30 Driver

دانلود TAP30 Driver 3.0.0 تپسی راننده برای اندروید + مود سازگار با ویز - اسنپ


تپسی رانندگان

با اپلیکیشن TAP30 Driverتپسی رانندگان درآمد بیشتر کسب کنید اگر خودروی شخصی مناسب و تمیز دارید، ظرفیت خالی آن را تبدیل به یک ماشین تولید درآمد نمایید. با TAP30 سفرهای خالی خود در شهر را کاهش می دهید چون در هرکجای شهر تهران می توانید مسافر جا به جا کنید.شما با ۱۰ ساعت فعالیت روزانه در تپسی می توانید ماهانه ۵ میلیون تومان درآمد داشته باشید. در زمان و مکان دلخواه خود کار کنید .


دانلود تپسی رانندگان

با دانلود تپسی رانندگان هیچ اجباری در ساعت و مکان کاری شما نیست. رییس خودتان باشید و طبق برنامه شخصی خود در جامعه سفیران TAP30 فعالیت نمایید. همچنین شما میتوانید از برنامه اسنپ راننده نیز استفاده کنید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه از این برنامه را از وب سایت برا تو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید


نصب تپسی رانندگان 

نصب برنامه بسیار ساده می باشد کافی هست با انتخاب گزینه دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم فایل را دریافت کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید سپس باید مراحل ثبت نام را دنبال کنید تا بتوانید شروع به فعالیت کنید .


دانلود برنامه تپسی رانندگان 

ما همراه آخرین نسخه موجود از برنامه را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید آخرین قابلیت های موجود و اضافه شده در این اپلیکیشن را در اختیار داشته باشید همچنین در صورتی که در پست آخرین نسخه موجود نبود میتوانید در قسمت نظرات سایت اعلام کنید تا ما در کمترین زمان ممکن آخرین نسخه از برنامه را به پست اضافه کنیم.


قابلیت های برنامه تپسی رانندگان TAP30 Driver :

  • نمایش مبدا و مقصد برای راننده
  • امکان انتخاب سفر یا رد کردن آن توسط راننده
  • امکان نمایش میزان درامد روزانه و هفتگی
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر که با نصب این برنامه میتوانید در اختیار داشته باشید

تپسی راننده جدید :

  • ‏‏- رفع ایراد بسته شدن اپلیکیشن
  • ‏- حالت تیره

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
مجتبی 20 دی 1401

متاسفانه هنوز همچنان یهو برنامه بسته میشه دقیقا همون لحظه ای که قراره سفر گرفته شده یا ۱۰ نشون داده میشه برنامه میپره بیرون چرا آخه هیچکس نمیدونه از چهار تا منبع متفاوت دانلود کردن برنامه را اما هنوز مشکل سر جاشه…..

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456