بروزرسانی شده

SnapEdit 6.4.4 دانلود اسنپ ادیت برنامه ویرایش عکس با هوش مصنوعی

SnapEdit

دانلود اسنپ ادیت SnapEdit 4.7.1 نصب اسنپ ادیت برنامه ویرایش عکس با هوش مصنوعی


SnapEdit دانلود اسنپ ادیت برنامه ویرایش عکس با هوش مصنوعی

 

اسنپ ادیتSnapEdit یکی از بهترین برنامه‌های ویرایش تصویر با استفاده از هوش مصنوعی است که با هدف سهولت، صفا و سرگرمی ویرایش شما طراحی شده است. با SnapEdit، تصاویر خود را به شکلی که هرگز پیشتر نبوده‌اند تغییر دهید. این برنامه ویرایش تصویر نهایی را برای حذف آسیب‌های غیرمطلوب، بهبود کیفیت تصویر و ایجاد شاهکارهای بصری فوق‌العاده به طور بی‌دردسر به شما ارائه می‌دهد. اسنپ ادیت را همینک دانلود کنید و دنیایی از امکانات برای تصاویر خود را کشف کنید! همچنین برای ویرایش تصاویر خود میتوانید از سایر برنامه های مشابه موجود در سایت همانند پیکس آرت و بیوتی کمرا را نیز میتوانید با لینک مستقیم و به صورت رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه اسنپ ادیت SnapEdit :

  • با استفاده از این قابلیت، می‌توانید عناصر ناخواسته، مزاحم و یا اشیاء غیرمطلوب را با یک لمس ساده از تصویر حذف کنید. الگوریتم هوشمند SnapEdit تصویر را تجزیه و تحلیل می‌کند و عناصر ناخواسته را به طور صحیح حذف می‌کند.
  • قابلیت‌های قدرتمندی برای بهبود کیفیت تصویر ارائه می‌دهد. می‌توانید شدت نور، تضاد، اشباع و سایر ویژگی‌های تصویر را تنظیم کنید تا جزئیات پنهان را بیرون بیاورید و تصاویر خود را جذاب‌تر کنید. همچنین، قابلیت بهبود رنگ‌ها، تیز کردن لبه‌ها و ایجاد پایانه حرفه‌ای نیز در این برنامه وجود دارد.
  • این قابلیت به شما امکان می‌دهد آسمان خسته‌کننده و کم رنگ در تصویر خود را با آسمان جدیدی جایگزین کنید. می‌توانید از گزینه‌های متنوعی مانند آسمان آبی صاف، آفتابی، غروب، توفان و حتی آسمان‌های خیالی انتخاب کنید.
  • با این قابلیت، می‌توانید پس‌زمینه تصویر خود را با دقت بالا حذف کنید و به جای آن، پس‌زمینه‌ای دلخواه را قرار دهید. می‌توانید از رنگ یکنواخت، تصویر سفارشی یا حتی پس‌زمینه شفاف استفاده کنید.

اسنپ ادیت جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456