بروزرسانی شده

دانلود گوگل فوتوز Google Photos 6.56.0 نصب گوگل فوتو با لینک مستقیم

Google Photos

دانلود گوگل فوتوز Google Photos نصب گوگل فوتو با لینک مستقیم


برنامه گوگل فوتوزGoogle Photos یک برنامه‌ی عکاسی و مدیریت تصاویر است که توسط Google LLC توسعه داده شده است. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا عکس‌ها و ویدیوهای خود را ذخیره و سازماندهی کنید و به طور آسان با دیگران به اشتراک بگذارید. برنامه گوگل فوتو بر روی دستگاه‌های اندروید و iOS قابل استفاده است و می‌توانید آن را از فروشگاه Google Play یا App Store دانلود کنید. همچنین شما میتوانید از سایر برنامه های مشابه موجود در سایت همانند گالری سامسونگ و گالری شیائومی را در صورت تمایل با لینک مستقیم از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه گوگل فوتوز Google Photos :

  • شما می‌توانید تمام عکس‌ها و ویدیوهای خود را در فضای آنلاین Google Photos ذخیره کنید و به صورت اتوماتیک از طریق پشتیبان‌گیری خودکار، امنیت بالایی برای داده‌هایتان را فراهم کنید.
  • به شما امکان می‌دهد تا تصاویر را به راحتی مرتب کنید، آلبوم‌ها را ایجاد کنید، برچسب‌ها و توضیحات را اضافه کنید و با استفاده از قابلیت جستجو، به سرعت عکس‌های مورد نظر خود را پیدا کنید.
  • شما می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهایتان را با دیگران به سادگی به اشتراک بگذارید. می‌توانید لینک‌های خصوصی به اشتراک بگذارید یا محتوا را در شبکه‌های اجتماعی یا از طریق ایمیل ارسال کنید.
  •  ابزارهای ویرایش ساده‌ای را برای بهبود تصاویر و ویدیوها ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تصاویر را قرار دهید، فیلترها و افکت‌ها اعمال کنید، کنتراست و روشنایی را تنظیم کنید و تصاویر را بریده‌بندی کنید.
  •  از هوش مصنوعی برای ترمیم خودکار تصاویر که دچار خرابی یا ضعف شده‌اند استفاده می‌کند. همچنین، این برنامه امکان ایجاد مجموعه‌های خاطره‌انگیز و کالکشن‌های تصاویر است که به طور خودکار از طریق اشتراک خاطرات با دیگران به اشتراک می‌گذارد.

گوگل فوتوز جدید :

  • ‏درحال معرفی ابزار جدید مدیریت فضای ذخیره‌سازی هستیم که به شما کمک می‌کند به‌سادگی عکس‌هایی را که به‌حساب سهمیه فضای ذخیره‌سازی شما گذاشته می‌شود مدیریت کنید. این ابزار عکس‌ها و ویدیوهایی را که ممکن است بخواهید حذف کنید (مثل عکس‌های محو، نماگرفت‌ها، و ویدیوهای بزرگ) پیدا می‌کند.

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456