بروزرسانی شده

Discord 233.17 دانلود دیسکورد با لینک مستقیم برنامه چت گیمرها برای اندروید

Discord

دانلود دیسکورد Discord 158.16 نصب دیسکورد با لینک مستقیم در اندروید


Discord دانلود دیسکورد با لینک مستقیم برنامه چت گیمرها بریا اندروید

 

دیسکوردDiscord جایی است که می توانید خانه ای برای جوامع و دوستان خود بسازید. جایی که می توانید نزدیک بمانید و از طریق چت متنی، صوتی و تصویری لذت ببرید. فرقی نمی‌کند عضو یک باشگاه مدرسه باشید، یک گروه بازی، یک جامعه هنری در سراسر جهان، یا فقط تعداد انگشت شماری از دوستانتان که می‌خواهند وقت خود را با هم بگذرانند، Discord هر روز صحبت کردن را آسان می‌کند و بیشتر وقت‌ها را می‌گذراند. همچنین شما میتوانید از سایر برنامه های موجود در سایت همانند سوبرا و پلاتو نیز دیدن کنید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این برنامه را با لینک مستقیم و رایگان از وب سایت براتو دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید .


قابلیت های برنامه دیسکورد Discord :

  • سرورهای Discord در کانال‌های موضوعی سازمان‌دهی شده‌اند که می‌توانید در آن‌ها با هم همکاری کنید، به اشتراک بگذارید، جلساتی داشته باشید، یا فقط درباره روز خود با دوستان صحبت کنید بدون اینکه چت گروهی را مسدود کنید.
  • پیامی را مستقیماً به یک دوست بفرستید یا با ویژگی چت صوتی ما با آنها تماس بگیرید
  • کانال های صوتی پاتوق کردن را آسان می کنند. یک لحظه آزاد دارید؟ در یک کانال صوتی صندلی بگیرید تا دوستان بتوانند شما را در اطراف ببینند و بدون نیاز به تماس برای صحبت وارد شوند. حتی می توانید ویدیوها را با هم تماشا کنید!
  • فناوری قابل اعتماد برای نزدیک ماندن با دوستان. چت صوتی و تصویری با تاخیر کم به نظر می رسد که در یک اتاق با هم ملاقات می کنید.
  • به راحتی با دوستان خود در حین بازی صحبت کنید و رقابت را با استیم رول کنید.
  • یک پیام رسان میم با اشتراک گذاری آسان تصویر باشید

دیسکورد جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456