بروزرسانی شده

Zoomerang 2.10.1.1 دانلود زومرنگ مود برنامه ساخت کلیپ کوتاه چالش

Zoomerang

دانلود زوم رنگ مود Zoomerang 2.9.6.1 نصب زوم رنگ ساخت کلیپ کوتاه چالش


برنامه زوم رنگZoomerang یک اپلیکیشن موبایل است که به کاربران امکان ایجاد و ویرایش ویدئوهای کوتاه و خلاقانه را می‌دهد. این برنامه اغلب برای ساخت ویدئوهای جذاب برای اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از ابزارها و قابلیت‌های متنوع Zoomerang، کاربران می‌توانند ویدئوهای خلاقانه، جذاب و با افکت‌های ویرایشی مختلف ایجاد کنند.

همچنین شما میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند اینشات و کپ کات نیز برای انجام این کار استفاده کنید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این برنامه کاربردی را از وب سایت براتو دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه زومرنگ Zoomerang :

  • شما می‌توانید ویدئوهای خود را برش داده، ادغام کنید و افکت‌ها و فیلترهای مختلفی را به آنها اعمال کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات سرعت ویدئو را تغییر دهید و موسیقی زمینه اضافه کنید.
  • دارای مجموعه‌ای از افکت‌ها و جلوه‌های ویدئویی است که می‌توانید از آنها برای ایجاد جذابیت بیشتر در ویدئوهای خود استفاده کنید. این شامل افکت‌های زوم، تکان‌دهنده‌ها، تکه‌تکه‌کننده‌ها و سایر افکت‌های ویرایشی است.
  • دارای مجموعه‌ای از قالب‌های آماده است که می‌توانید از آنها برای ایجاد ویدئوهای سریع و آسان استفاده کنید. این قالب‌ها شامل طرح‌ها، فیلترها و تنظیمات قالب‌بندی است.
  • شما می‌توانید موسیقی زمینه را به ویدئوهای خود اضافه کنید. Zoomerang دارای یک کتابخانه موسیقی است که می‌توانید از آن موسیقی‌های آماده را انتخاب کنید یا موسیقی خود را از طریق حافظه دستگاه وارد کنید.
  • بعد از ویرایش ویدئوهای خود، می‌توانید آنها را به راحتی در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456