جدید

دانلود abaQ 1.1.0 نسخه جدید برنامه مسابقه آنلاین آباکیو برای اندروید

abaQ

دانلود abaQ نسخه جدید برنامه مسابقه آنلاین آباکیو برای اندروید


آبا کیو

یه مسابقه اطلاعات عمومی آنلاینه. هر شب راس ساعت ۹:۳۰ مسابقه شروع میشه. توی مسابقه ۱۲ سوال اطلاعات عمومی از همه شرکت کنندگان پرسیده می‌شه. شرکت‌کنندگانی که بتونن به تمامی این ۱۲ تا سوال پاسخ صحیح بدن، برنده مسابقه می‌شن.


فقط حواستون باشه! بعضی سوالاتمون سخته! توصیه ما به شما اینه که با خانواده یا دوستاتون با هم جمع بشین و تو مسابقه شرکت کنین. هیچی بهتر از همفکری و مشورت نیست. پس از خانواده و دوستات هم دعوت کن که آباکیو رو نصب کنن. تازه وقتی دوستات با کد معرفت اپلیکیشن رو نصب کنن یه جون اضافه هم بهت میدیم!


فکر می‌کنی اطلاعات عمومی خوبی داری؟ وقتی تلویزیون مسابقه‌های اطلاعات عمومی نشون می‌ده دوس داری جای شرکت‌کننده‌ها باشی؟ دوس داری اطلاعاتت رو به رخ دیگران بکشی و بگی از بقیه بهتری؟ دوس داری یه اپلیکیشن داشته باشی که شدیدا رقابتی و سرگرم‌کننده‌ست؟ پس آباکیو رو نصب کن و تو مسابقه زنده اطلاعات عمومی شرکت کن!


همچنین شما میتوانید از سایر اپلیکیشن های مشابه به این که در وب سایت موجود است همانند چی میدونی ، کوییز شو و اسنپ کیو  دیدن کنید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این نرم افزار را از وب سایت برا تو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


آباکیو جدید :

  • رفع مشکلات عملکردی
  • اضافه شدن رتبه

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456