بروزرسانی شده

دانلود یوتیوب تی وی YouTube TV 7.02.0 نصب یوتیوب تی وی در اندروید

YouTube TV

دانلود YouTube TV 3.33.5 نسخه جدید برنامه یوتیوب تی وی برای اندروید


یوتیوب تی وی

با استفاده از برنامه یوتیوب تی وی شما میتوانید ویدیو ها را به صورت زنده مشاهده کنید و همچنین خود شما میتوانید ویدیو های را به صورت زنده با سایر افراد به اشتراک بگذارید


YouTube TV یکی از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اشتراک فیلم در جهان است که روزانه ۶۵ هزار ویدیو در آن آپلود می شود که این خود نشانگر محبوبیت بالای این شبکه ویدیویی را نشان میدهد
شبکه یوتیوب تی وی توسط سه دوست به نامهای چاد هرلی ٬ استیون چن و جواد کریم که هر سه نفر از کارمند های شرکت PayPal ساخته شد. این سه دوست در صدد ساختن یک شبکه اجتماعی بودند که در آن بتوانند فیلم های شخصی خود را به اشتراک بزارند که بعد ها با پیشرفتشان شرکت گوگل این سایت را ار انها خریداری کرد تا امروز شبکه یوتیوب یکی از محبوب ترین شبکه های اشتراک فیلم در جهان شناخته شود همچنین شما میتوانید از نرم افزار مشابه آپارات جهت دیدن و اشتراک فیلم های خود استفاده کنید . هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از اپلیکیشن یوتیوب را با لینک مستقیم از وب سایت برا تو دانلود و در دستگاه اندرویدی خود نصب کنید .


قابلیت های برنامه یوتیوب تی وی YouTube TV :

  • تلویزیون زنده بدون کابل. جعبه کابل لازم نیست.
  • شبکه های پخش و کابلی بزرگ ، از جمله ABC ، CBS ، FOX ، NBC ، ESPN ، AMC و موارد دیگر را مشاهده کنید ، از جمله کانال های ورزشی و خبری محلی خود.
  • گوشی هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه ، تلویزیون هوشمند یا کنسول بازی و صفحه بزرگ خود را از طریق Google Chromecast ، پخش کننده و تلویزیون Roku و Apple TV تماشا کنید.
  •  بدون تعهد ، بدون قرارداد؛ در هر زمان لغو میکنید
  • دوره آزمایشی رایگان خود را امروز شروع کنید.

یوتیوب تی وی جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456