جدید

Baman 2.10.0 دانلود بامن با لینک مستقیم اندروید خرید + پاداش

Baman

Baman 2.10.0 دانلود بامن با لینک مستقیم اندروید خرید + پاداش


Baman دانلود بامن با لینک مستقیم اندروید خرید + پاداش

 

با اپلیکیشن بامن، از بازگشت بخشی از هزینه‌های روزانه خود به حسابتان لذت بریم! با عضویت در این اپلیکیشن، از جمله هزینه‌های روزانه شما، از خریدهای سوپرمارکتی گرفته تا هزینه‌های حمل‌ونقل تاکسی اینترنتی و سفارش‌های آنلاین، رستوران‌ها و کافه‌ها که با دوستان و خانواده می‌روید، همه شامل دریافت هزینه می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن، بخشی از این هزینه‎هایی را که ناگزیر به صورت روزانه پرداخت می‌کنید، دریافت کنید و حسابتان را پر کنید.

با بامن، هیچ محدودیتی برای پرداخت هزینه وجود ندارد. شما می‌توانید هزینه‌های خود را از هرجایی و در هر زمانی پرداخت کنید. علاوه بر این، با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید هزینه‌های خود را به صورت حضوری یا آنلاین پرداخت کنید و به این ترتیب زمان و انرژی خود را صرف دیگر کارها کنید. همچنین میتوانید از برنامه  های دیگر همانند باسلام و دیجی کالا نیز دیدن کنید .

علاوه بر این، با عضویت در بامن، شما به منحصراً یک پیشرفت در مقیاس بزرگ خواهید داشت. بامن بر اساس نیازها و الگوهای خرید شما کار می‌کند و به شما پیشنهادهای خرید ویژه و تخفیفات ویژه می‌دهد. بنابراین، با استفاده از این اپلیکیشن، نه تنها می‌توانید بخشی از هزینه‌های روزانه خود را دریافت کنید بلکه همچنین می‌توانید در الگوی خرید خود پیشرفت کرده و پول بیشتری پس انداز کنید.


نحوه استفاده از برنامه بامن Baman :

  • شماره کارتی که هزینه‌های خود را با آن پرداخت می‌کنید، به بامن معرفی کنید.
  • شهری که در آن سکونت دارید را انتخاب کنید تا تمام فروشگاه‌های حضوری اطراف خود را مشاهده نمایید.
  • از هر فروشگاه حضوری یا آنلاینی که عضو بامن است، خرید کنید و بخشی از هزینه خرید خود را به شکل امتیازی تحت عنوان منکس پس بگیرید.

بامن جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456