بروزرسانی شده

WordPress 24.7 دانلود وردپرس فارسی با لینک مستقیم اندروید

WordPress for Android puts the power of publishing in your hands, making it easy to create and consume content. Write, edit, and publish posts to your site, check stats, and get inspired with great posts in the Reader. What’s more? It’s open source.

WordPress for Android supports WordPress.com and self-hosted WordPress.org sites running WordPress 3.5 or higher.

WordPress

دانلود WordPress 8.8 برنامه مدیریت وردپرس برای اندروید


WordPress دانلود وردپرس فارسی با لینک مستقیم اندروید

 

وردپرس – WordPress یک سیستم مدیریت محتوا کاملا رایگان و اپن سورس هست ( بر پایه مجوز GPL ) که شما بوسیله آن قادر خواهید بود براحتی یک وبلاگ – فوتوبلاگ – پادکست – گالری و … بسازید. توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت MySQL برای ذخیره داده ها استفاده می کند. دو هدف اصلی سازندگان وردپرس راحتی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های جهانی هست. بهمین منظور شاید شما امکاناتی را که در یک CMS مشاهده می کنید بطور تمام و کمال در وردپرس نمی بینید. به همین منظور سازندگان وردپرس با کد نویسی دقیق و کامل و در اختیار قرار دادن امکانات و API های فراوان برای توسعه دهندگان این امکان رو ایجاد کرد که دیگران بتوانند براحتی اقدام به ساخت و توسعه افزونه برای وردپرس بکنند.

هم اکنون شما میتوانید وب سایتی که با استفاده از این سیستم محتوا ایجاد کرده اید در تلفن همراه خود مدیریت کنید و دسترسی راحتی برای مدیریت آن در اختیار داشته باشید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این اپلیکیشن را از وب سایت براتو دریافت و در تلفن همراه خود نصب کنید


قابلیت های برنامه وردپرس WordPress :

  • کاملا رایگان بودن
  • امکان نمایش و پاسخ دادن به نظرات کاربران
  • ایجاد پست جدید و مدیریت پست های قدیمی
  • دریافت هشدار برای ثبت شدن نظرات جدید
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر

وردپرس جدید :

  • - پیشرفت ویرایشگر بلوک: پشتیبانی تراز وسط و عرض برای بلوک های گروه ، جلد و تصویر اضافه شده است. پشتیبانی از سبک Rounded در بلوک تصویر اضافه شده است. و مشکلی را حل کرد که نوار ابزار هنگام اضافه کردن بلوک به طور غیرمنتظره ای رفتار کند.
  • - به روزرسانی خواننده: تصاویر پیش نمایش اکنون در تنظیمات هیچ تصویر برجسته ای در پست ها نمایش داده می شوند.

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
استاد مهدی 19 آذر 1396

 پیام شما (الزامی)من هنوز دانلود نکردم

456456