جدید

دانلود بازی تاکسی ۳ Taxi 3 1.1.72 نصب تاکسی 3 با لینک مستقیم

Taxi 3

دانلود بازی تاکسی ۳ Taxi 3 1.1.72 نصب تاکسی 3 با لینک مستقیم


تاکسی ۳

در بازی تاکسی 3، شما مسافران را سوار کرده و آنها را به مقصد مورد نظرشان برسانید و در ازای انجام این کار پول دریافت کنید. با داشتن ماشین‌های بهتر و شیک‌تر، می‌توانید در مناطق بهتری مسافران را سوار کرده و پول بیشتری به دست آورید. در بازی، ماموریت‌های مختلفی نیز وجود دارد که انجام آنها به شما جوایز خوبی را به ارمغان می‌آورد.

همچنین در بازی می‌توانید در مسابقات هفتگی شرکت کرده و برنده‌ی سکه و الماس (در بازی) شوید. شما می‌توانید ماشین‌های جدید و یا ماشین‌های کارکرده را خریداری کنید. در صورت خرید ماشین کارکرده، حتماً آن را به خوبی بررسی کنید تا هیچ مشکلی نداشته باشد. همچنین در صورت خرید ماشین جدید، به آپشن‌های مختلف ماشین، مانند زاویه دید، کمربند ایمنی و پدال گاز و دنده عقب توجه کنید تا به اشتباه ماشینی با امکانات کم نخریده شود. همچنین میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند هی تاکسی و ماشین اسپرت 3 نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان بازی را دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی تاکسی ۳ – Taxi 3 :

  • شما در نقش یک راننده تاکسی قرار می‌گیرید و باید مسافران را از نقاط مختلف شهر بگیرید و آنها را به مقصد مورد نظرشان برسانید.
  • با انجام سفرها و رسیدن به مقصدها، شما پول دریافت می‌کنید. می‌توانید این پول را برای ارتقاء ماشین‌ها و بهبودات دیگر در بازی استفاده کنید.
  • در طول بازی، مأموریت‌های متنوعی وجود دارد که شما باید آن‌ها را انجام دهید. این مأموریت‌ها می‌توانند شامل حمل مسافران و زمان‌بندی محدود، رقابت در مسابقات تاکسی، یا انجام وظایف خاص دیگر باشند.
  • با کسب پول و امتیازات در بازی، شما می‌توانید ماشین‌های جدید را خریداری کنید یا ماشین‌های فعلی خود را ارتقاء دهید. این ارتقاءات می‌توانند شامل افزایش سرعت، بهبود کنترل، ظاهر شیک‌تر و قابلیت‌های دیگر باشند.
  • در بازی، شما می‌توانید در مسابقات هفتگی شرکت کنید و با سایر بازیکنان رقابت کنید. با برنده شدن در مسابقات، جوایزی مانند سکه و الماس (در بازی) دریافت خواهید کرد.
  • داستانی” دارای گرافیک و صداگذاری مناسبی است که برای تجربه‌ی واقعی‌تر بازی برای شما ارائه می‌شود.

تاکسی ۳ جدید :

  • رفع ایرادات جزئی

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456