جدید

آموزش Likee – ساخت اکانت یا ثبت نام در لایکی گوشی اندروید

Sing Up Likee

آموزش Likee - ساخت اکانت یا ثبت نام در لایکی گوشی اندروید


برنامه ی لایکی Likee یکی از رقبای سر سخت برنامه ی تیک توک می باشد که این روز ها بسیاری از کاربران مجازی را به طرف خود جذب کرده و امکانات بسیار جالب و جذابی را به کاربران مجازی ارائه می دهد  این برنامه ی بسیار جذاب توانایی ساختن زیباترین کلیپ ها را دارد که بسیاری از آن ها در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. اپلیکییشن لایکی در جولای سال 2017 در دسترس کاربران مجازی قرار گرفته و تا سال 2019 میلادی 330 میلیون بار توسط کاربران در گوگل پلی دانلود شده است.


همان طور که گفته شد این اپلیکیشن کاربران زیادی به سمت و سوی خود کشانیده است از این رو ما تصمیم گرفتیم در این بخش از آموزش ها به روش ثبت نام در این شبکه اجتماعی بپردازیم تا شما کاربران گرامی بتوانید به راحتی از این نرم افزار جذاب بهره ببرید. همچنین شما میتوانید از آموزش های مشابه موجود در سایت همانند ساخت اکانت اینستاگرام و ساخت اکانت جیمیل نیز دیدن کنید .


اگر در ابتدا با صفحه ی ثبت نام روبرو نشدید گزینه ی مشخص شده را انتخاب کنید تا به بخش ثبت نم در لایکی هدایت شوید.


آموزش Likee - ساخت اکانت یا ثبت نام در لایکی گوشی اندروید


در این بخش روش های مختلفی مانند ثبت نام با شماره سیم کارت ، فیسبوک ، جیمیل و … در اختیار شما قرار دارد که ما در این آموزش ، ثبت نام با گوگل ( جیمیل ) را برای شما عزیزان قرار داده ایم .


آموزش Likee - ساخت اکانت یا ثبت نام در لایکی گوشی اندروید


در این قسمت کافیست جیمیل خود را انتخاب کنید یا با انتخاب گزینه ی Add another account جیمیل دیگری را وارد کنید تا ثبت نام شما به اتمام برسد.


آموزش Likee - ساخت اکانت یا ثبت نام در لایکی گوشی اندروید

 


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456