بروزرسانی شده

Filo 6.0.27 دانلود فیلو با لینک مستقیم نصب برنامه اشتراک ویدیو

Filo

دانلود فیلو Filo 6.14 نصب برنامه اشتراک ویدیو و کسب درآمد در اندروید


Filo دانلود فیلو با لینک مستقیم نصب برنامه اشتراک ویدیو 

 

فیلو یک پلتفرم است که به شما امکان می‌دهد ویدیوهای خود را آپلود کنید و از آنها درآمد کسب کنید. فقط کافی است ویدیوی خود را در فیلو آپلود کنید و به صفحه گزارش درآمد بروید تا از کسب درآمد ویدیوی خود لذت ببرید.

درآمد ویدیوهای شما از کجا به دست می‌آید؟ شما سهمی از درآمد حاصل از تبلیغات در صفحه ویدیوی خود در فیلو را دریافت می‌کنید. با داشتن ویدیوهایی که جذابیت بالایی دارند و جذب تعداد زیادی بازدیدکننده را به خود جلب می‌کنند، می‌توانید درآمد قابل توجهی کسب کنید.

یک بار ویدیو آپلود کنید و برای همیشه درآمد کسب کنید! با آپلود یک ویدیو در فیلو، می‌توانید به طور مداوم از آن درآمد کسب کنید. تا زمانی که ویدیوهای شما در فیلو مشاهده شده و تبلیغات در آنها نمایش داده شوند و درآمدی برای فیلو تولید شود، شما نیز سهمی از این درآمد را دریافت خواهید کرد. همچنین شما میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند آپارات و آنتن نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه فیلو Filo :

  • شما می‌توانید ویدیوهای خود را در فیلو آپلود کنید تا آنها در پلتفرم قابل مشاهده باشند.
  • با استفاده از فیلو، می‌توانید از ویدیوهای خود درآمد کسب کنید. درآمد شما از تبلیغات نمایش داده شده در صفحه ویدیوها به دست می‌آید.
  • به شما امکان می‌دهد تا گزارشات مربوط به درآمد کسب شده از ویدیوهای خود را مشاهده کنید. شما می‌توانید میزان درآمد کسب شده، تعداد بازدیدها، وضعیت پرداخت و سایر آمارها را بررسی کنید.
  • شما می‌توانید تنظیم کنید که چگونه و کجا تبلیغات در ویدیوهای شما نمایش داده شوند. همچنین، می‌توانید قوانین و محدودیت‌های مربوط به نوع تبلیغات را تعیین کنید.
  • شما را قادر می‌سازد تا آمار و تحلیل‌های جامعی را درباره بازدیدها، بازخوردها و عملکرد ویدیوهای خود ببینید. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا استراتژی‌های بهتری برای بهبود درآمد و جذب مخاطبان بیابید.
  • شما می‌توانید از هر دستگاهی از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و کامپیوترها برای استفاده از فیلو استفاده کنید. برنامه فیلو به طور اتوماتیک ویدیوها را به منظور سازگاری با دستگاه مشاهده کننده تغییر می‌دهد.

فیلو جدید :

  • ‏‏رفع برخی مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456