آموزش ذخیره ویدیو در لایکی در گالری گوشی اندروید

Save Video Likee

برنامه ی لایکی Likee یک فیلم کوتاه ، پخش زنده و فرصت مشهور شدن در جهان می باشد که کاربران این نرم افزار از سراسر جهان در این اپلکیشن فیلم های کوتاه بسیار پرطرفدار می سازند که بیشترین این فیلم ها به جز در خود برنامه لایکی در دیگر شبکه های اجتماعی مجازی به اشتراک گذاشته می شوند. شما نه تنها فرصت دیدن ده ها میلیون نفر از افراد مشهور و هنرمندان با استعداد از سرتاسر جهان پیدا خواهید کرد بلکه می توانید با افرادی که در شهرتان و یا در نزدیکی و اطراف خودتان هستند دوست شوید و با آن ها کلیپ خود را بسازید. یکی از قابلیت های قابل تحسین این شبکه اجتماعی این است که به کاربران اجازه می دهد تا ویدیوهای مورد پسند خود را به راحتی دانلود کنند و در گالری گوشی یا دستگاه خود داشته باشند. در این بخش از آموزش ها شما را با نحوه ی دانلود و ذخیره ی کلیپ ها در گالری گوشی تان آشنا خواهیم ساخت. ابتدا پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای تماشا وارد آن شوید سپس گزینه ی سه نقطه موجود در بالای پست مورد نظر را لمس نمایید. در این قسمت با انتخاب گزینه ی SAVE می توانید به راحتی آن را در گالری دستگاه خود ذخیره نمایید.


برنامه ی لایکی Likee یک فیلم کوتاه ، پخش زنده و فرصت مشهور شدن در جهان می باشد که کاربران این نرم افزار از سراسر جهان در این اپلکیشن فیلم های کوتاه بسیار پرطرفدار می سازند که بیشترین این فیلم ها به جز در خود برنامه لایکی در دیگر شبکه های اجتماعی مجازی به اشتراک گذاشته می شوند. شما نه تنها فرصت دیدن ده ها میلیون نفر از افراد مشهور و هنرمندان با استعداد از سرتاسر جهان پیدا خواهید کرد بلکه می توانید با افرادی که در شهرتان و یا در نزدیکی و اطراف خودتان هستند دوست شوید و با آن ها کلیپ خود را بسازید.


یکی از قابلیت های قابل تحسین این شبکه اجتماعی این است که به کاربران اجازه می دهد تا ویدیوهای مورد پسند خود را به راحتی دانلود کنند و در گالری گوشی یا دستگاه خود داشته باشند. در این بخش از آموزش ها شما را با نحوه ی دانلود و ذخیره ی کلیپ ها در گالری گوشی تان آشنا خواهیم ساخت. همچنین میتوانید از آموزش مشابه ذخیره عکس از اینستاگرام و ذخیره وضعیت واتساپ نیز دیدن کنید .


ابتدا پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای تماشا وارد آن شوید سپس گزینه ی سه نقطه موجود در بالای پست مورد نظر را لمس نمایید.


آموزش ذخیره ویدیو در لایکی در گالری گوشی اندروید

 


در این قسمت با انتخاب گزینه ی SAVE می توانید به راحتی آن را در گالری دستگاه خود ذخیره نمایید.


آموزش ذخیره ویدیو در لایکی در گالری گوشی اندروید

 

 


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
Shekib jan 13 شهریور 1400

بگین چطوری کار میکنه

پاسخ
Somi 1 اسفند 1399

میشه لطف کنید بگید چجوری فیلمی ک خودمون گرفتیم رو دانلود کنیم؟؟؟؟

پاسخ
Zeynab 17 دی 1399

بگین چطوری ویدیو ک خودم ساختم رو بدون اینکه پست کنم ذخیرع کنم؟

پاسخ
نگار 15 مهر 1399

چجوری بدون اینکه ویدیو رو به استراک بذارم ذخیرش کنم

پاسخ
??????? 29 تیر 1399

چطوری کلیپی ک خودم ساختم و باید ذخیره کنم؟؟؟

456456