بروزرسانی شده

دانلود Root Check 4.4.1 روت چکر بررسی روت بودن گوشی اندروید

Root Check

دانلود Root Check روت چک برسی روت بودن گوشی اندروید


برای اجرای بسیاری از بازی ها و برنامه ها در سیستم عامل اندروید باید دسترسی ریشه ای را به گوشی ایجاد کنید یا به عبارت دیگر گوشی خود را روت کنید . البته روت کردن در کنار مزایایی که دارد معایبی را نیز در بر می گیرد به عنوان مثال بسیاری از شرکتهای گارانتی با روت شدن گوشی آن را از گارانتی خارج می کنند . برنامه ای که امروز به شما معرفی خواهیم نمود ابازری است که به شما کمک می کند تا متوجه شوید گوشی شما روت شده است یا خیر .


برنامه

 Root Check

عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط JRummy Apps Inc. عرضه شده است و تاکنون توانسته است تا امتیاز ۴.۳ را در گوگل پلی به دست آورد .

 روت چکر

ضمن این که گوشی شما را چک می کند تا متوجه شوید که روت شده است یا خیر اطلاعات جالبی درباره روت کردن گوشی به شما ارائه می دهد و به پرسش های رایج در این زمینه نیز جواب می دهد . پس از بررسی اگر گوشی شما روت شده باشد این برنامه لیستی از بازی ها و برنامه های بی نظیری که با گوشی های روت شده کار می کنند به شما معرفی می کند که می توانید از آنها لذت ببرید . البته توجه داشته باشید که این برنامه گوشی شما را روت نخواهد کرد بلکه فقط روت بودن یا نبودن آن را چک می کند . برای روت کردن گوشی خود می توانید از سایر برنامه های موجود در وب سایت براتو که در این زمینه عرضه شده است استفاده نمایید .


قابلیت های برنامه Root Check روت چکر :

  • بررسی وضعیت گوشی شما در مورد روت بودن یا نبودن آن
  • ارائه اطلاعات جامع درباره روت کردن گوشی و پاسخ به مشکلات رایج درباره آنها
  • یکی از بهترین برنامه های چک روت گوشی موجود در گوگل پلی
  • ارائه لیستی از بهترین برنامه ها و بازی هایی که با گوشی های روت شده اجرا می شوند .

این برنامه بی نظیر را که هم اکنون توسط وب سایت براتو عرضه شده است از دست ندهید تا بتوانید پاسخ هر سوالی که درباره روت شدن گوشی دارید را به دست آورید .

آموزش بررسی روت بودن گوشی

 


جدید :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
مرضیه.R❤M 24 آذر 1399

عالیییسست…

456456