جدید

آموزش چگونه جواب ایمیل را بدهیم در اندروید – نحوه جواب دادن به ایمیل دریافتی

آموزش تصویری پاسخ دادن به جیمیل Gmail در اندروید


چگونه جواب ایمیل را بدهیم

جیمیل یکی از قدرتمندترین ها در دنیای مجازی برای ارتباط با دیگران می باشد که امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم نموده است تا بتواند روزانه کاربران بیشتری را جذب خود نمایید. یکی از این امکانات گزینه ی Reply، پاسخ به جیمیل دریافت شده می باشد. شاید اشخاصی در میان کاربران باشند که با این گزینه آشنایی ندارند. اکنون براتو در این آموزش کوتاه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از این گزینه استفاده نمایید. همچنین میتوانید از آموزش مشابه همانند ارسال جیمیل جدید و ارسال فایل در جیمیل که در وب سایت موجود است دیدن کنید .


در مرحله ی اول پس از باز نمودن برنامه ی Gmail و انتخاب پیام دریافت شده که میخواهید به آن پاسخ دهید باید بعد از باز کردن آن از پایین صفحه سمت چپ گزینه ی Reply را انتخاب نمایید.


آموزش تصویری پاسخ دادن به جیمیل Gmail در اندروید

آموزش تصویری پاسخ دادن به جیمیل Gmail در اندروید

آموزش تصویری پاسخ دادن به جیمیل Gmail در اندروید


اکنون در این صفحه می توانید پاسخ خود را تایپ کرده و یا در صورت لزوم عکس و یا فایلی را پیوست کنید.
بعد از انجام این مراحل دلخواه، باید از بالای صفحه سمت راست آیکن وسط که شباهتی به یک فلش را دارد انتخاب نمایید تا پاسخ شما به فرد مورد نظر ارسال شود.


آموزش تصویری پاسخ دادن به جیمیل Gmail در اندروید


نحوه جواب دادن به ایمیل دریافتی :

در صورتی که ایمیلی را دریافت کرده اید و میخواهید پاسخی برای آن ارسال کنید میتوانید با کمک گردن از این اموزش ساده با ریپلی کردن پیام دریافتی پاسخی را برای آن ارسال کنید .


چگونه ایمیل را ریپلای کنیم :

شما میتوانید با لمس گزینه ریپلی در بالای صفحه ایمیل دریافتی پاسخ خود را به آن ایمیل ارسال کنید این مورد باعث می شود که فرستنده متوجه شود شما به کدام ایمیل ارسال آن پاسخ داده اید


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
ایمان 14 شهریور 1397

سلام ببخشید اکانت اینستای من بسته شده واسه اینستا جیمیل زدم گفت یک عکس واسش بفرستم در پاسخ ریپلی رو میزنم مینویسه در حال ارسال ولی وقتی توی قسمت پیام های ارسال شده میرم نوشته پیامی ارسال نشده میشه خواهش کنم راهنماییم کنین ممنون میشم

پاسخ
Zakeri 14 شهریور 1397

سلام
با مروگر اینترنت ارسال کنید …

456456