جدید

آموزش بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید – بازگردانی جیمیل

Recovery Gmail

آموزش تصویری بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید


بازیابی جیمیل فراموش شده

Gmail(جیمیل) امکانات فراوانی را برای راحتی کاربران خود فراهم نموده است. گاهی ممکن است فردی به دلایل خاصی آدرس جیمیل خود را فراموش کند و دیگر راه دسترسی به آن را نداند.
براتو در این آموزش به شما می آموزد که بتوانید به راحتی آدرس جیمیل فراموش شده ی خود را پیدا کنید پس با ما تا پایان این آموزش همراه باشید. توجه کنید که برای یافتن ایمیل های ساخته شده شما باید شماره یا ایمیل خود را قبلا در حساب ثبت کرده باشید تا به راحتی بتوانید آنها را بازیابی کنید . همچنین میتوانید از آموزش های مشابه بازیابی رمز فراموش شده جیمیل و تغییر رمز جیمیل که در سایت موجود است نیز دیدن کنید .


برای این کار ابتدا آدرس زیر را در مرورگر خود باز کنید


https://accounts.google.com/signin/usernamerecovery


اکنون در این صفحه از شما می خواهد تا شماره ای که برای ساخت جیمیل وارد نموده اید را تایپ کنید و گزینه ی Next را به منظور ادامه مراحل انتخاب نمایید. (همچنین در صورت ثبت ایمیل برای بازیابی میتوانید آن را وارد کنید)


آموزش تصویری بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید


در این قسمت شما باید نام و نام خانوادگی خود را که برای حساب کاربردی وارد نموده اید را وارد نمایید و سپس گزینه ی Next را انتخاب کنید.


آموزش تصویری بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید


در صفحه ی نمایش داده شده باید گزینه ی Send text message را انتخاب نمایید تا پیامی حاوی یک کد به منظور تایید شما بر روی شماره ی وارد شده ارسال شود.


آموزش تصویری بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید


اکنون باید در کادر نمایش داده شده کد دریافتی را وارد نمایید و گزینه ی Next را انتخاب نمایید.


آموزش تصویری بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید


خواهید دید که جیمیل و یا جیمیل های ساخته شده با این شماره و نام برای شما نمایش داده می شود.


آموزش تصویری بازیابی جیمیل فراموش شده در اندروید


پیدا کردن جیمیل :

در صورتی که فرآموش کرده ای که نام جیمیل شما چه بوده میتوانید با استفاده از آموزش بالا با طی کردن چند مرجله ساده نام کاربری خود را بازیابی کنید و مجدد از اکانت قدیمی خود استفاده کنید .


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
رضا 25 دی 1401

سلام من یه جیمیل داشتم که پاک شده تنها چیزی هم ازش هست یه اکانت کلشه که اونم فقط آیدیش هست راهی هست که بشه آدرس جیمیلیو پیدا کرد

پاسخ
ماهان 3 فروردین 1399

رمز جیمیل گم شده

پاسخ
Zakeri 3 فروردین 1399

گزینه فراموشی رمز رو بزنید

پاسخ
یوسف 2 دی 1398

سلام من یه سال پیش با یه شماره تلفن حساب جیمیل ساختم تا چن روز پیش از حساب جیمیلم استفاده میکردم ولی الان یادم رفته و سیم کارتمم گم کردم باید چکار کنم حسابم و پیدا کنم خیلی لازمش دارم

پاسخ
مبین میلانی 17 آذر 1398

سلام آقای زاکری یه چیز من هیچی بخاطر نمیارم رمزو نمیدونم چیو چیرو فقط میدونم که برنامه یاسایتی هست رمز جیمیلم رابرگردونم اگه پیداکردید به این ایمیل پیام بدیدwww.awathajar20000@gmail.com

پاسخ
رضا 6 آذر 1398

سلام گوشیم بروزرسانی شده الان واسه باز شدن جی میلمو میخاد اما فراموشش کردم هرچی شماره تلفن و اسمم رو میزنم چیزی نمیاد میشه راهنمایی بفرایید ایراد از چیه؟

پاسخ
Zakeri 7 آذر 1398

سلام
اگه خود جیمیل رو میدونی که گزینه فراموشی رمز و …
اگه نمیدونی جیمیل چی هست که قسمت فراموشی جیمیل رو که بزنی باید اون نام و نام خانوادگی که روی جیمیل زدی رو یادت باشه و بتونی وارد بشی

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456