جدید

آموزش خرید لباس با سکه سیلور در پابجی موبایل PUBG Mobile

Redeem PUBG Mobile

دانلود PUBG MOBILE LITE 0.12.0 آپدیت جدید بازی پابجی موبایل لایت برای اندروید


پابجی موبایل و پابجی لایت دو بازی اندروید می باشند که شما در آن به صورت آزادانه میتوانید به هر نقطه موجود در بازی رفته و بازی کرده در این بازی هدف شما باید زنده ماندن باشد و با سایر افراد موجود در بازی رقابت کنید و در نهایت جایزه ای را دریافت کنید در این بازی ممکن است شما لباس های فراوانی بدست آورید که خیلی از آن ها بلا استفاده اند یا از هر کدام چند عدد دارید . اما نگران نباشید چون شما می توانید آن ها را بفروشید و سکه سیلور یا نقره ای بدست بیاورید که با وجود این سکه ها می توانید برای خود لباس یا اقلام دیگری را خریداری نمایید. که کمی متفاوت تر و جالبتر از لباس های دیگر می باشد برای انجام این کار میتوانید با این پست آموزشی با ما همراه شوید همچنین شما میتوانید از پست های مشابه موجود در سایت همانند دانلود نقشه در پابجی موبایل و تغییر اسم پابجی موبایل که در سایت موجود است نیز دیدن کنید.


خرید لباس با سکه در پابجی موبایل


ابتدا بازی را اجرا کنید سپس از منو کنار صفحه سمت راست گزینه RP را انتخاب کنید و در صفحه جدید باز شده گزینه ی Redeem را برگزینید.


buy clothes pubg12


لباس یا مورد دلخواه خود را انتخاب کنید البته شما باید توجه کنی که مقدار سکه ای که برای خرید نیاز است را داشته باشید


buy clothes pubg3

خرید لباس در پابجی


در این بخش می توانید اقلام را به زماندار یعنی هفت روزه و سی روزه یا به صورت دائم خریداری کنید که می توانید در تصویر مشاهده نمایید. گزینه اول برای خرید هفت روزه می باشد که پس از ۷ روز این مورد برای شما حذف خواهد شد و مورد دوم برای یک ماه می باشد و برای مورد آخر این لباس برای شما باقی خواهد ماند .


buy clothes pubg2


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456