جدید

آموزش تصویری دانلود نقشه های بازی پابجی موبایل – دانلود مپ های pubg mobile

Download Map PUBG

آموزش تصویری دانلود نقشه های بازی پابجی موبایل - دانلود مپ های pubg mobile


پابجی موبایل و پابجی لایت یک از بهترین بازی اندروید می باشد که شما در آن به صورت آزادانه میتوانید به هر نقطه موجود در بازی رفته و بازی کرده در این بازی هدف شما باید زنده ماندن باشد و با سایر افراد موجود در بازی رقابت کنید و در نهایت جایزه ای را دریافت کنید در بازی ۱۰۰ نفر در یک نقشه بازی میکنند. این بازی شامل امکانات و قابلیت های بسیار زیادی می باشد که ممکن است بسیاری از کاربران قدیمی این بازی هم از این امکانات بی خبر باشند از این رو ما تصمیم گرفتیم به آموزش این امکانات بپردازیم. با پست های ما همراه باشید تا بتوانید از قابلیت های این بازی جذاب استفاده نمایید.


وقتی بازی را دانلود و نصب می کنید می توانید فقط در یک نقشه بازی کنید که شاید برایتان تکراری یا خسته کننده باشد در صورتی چند نقشه دیگر وجود دارد که خیلی از کاربران از وجود آن ها بی خبرند. پس از این آموزش می توانید نقشه های موجود را دانلود کنید و از بازی کردن در این نقشه های جذاب لذت ببرید. همچنین شما میتوانید از سایر آموزش های مشابه موجود در سایت همانند تغییر اسم در بازی پابجی موبایل و تنظیمات بازی پابجی موبایل را نیز مشاهده کنید .


نحوه دانلود مپ های بازی پابجی موبایل


برای دانلود این نقشه ها وارد بخش مشخص شده در تصویر شوید.


آموزش تصویری دانلود نقشه های بازی پابجی موبایل - دانلود مپ های pubg mobile

دانلود مپ های pubg mobile


در این بخش می توانید با لمس نقشه مورد نظر خود آن را به راحتی دانلود کنید و از بازی خود لذت ببرید. مقدار حجم روی تصویر نوشته شده است که میتوانید به صورت مستقیم دانلود کنید همچنین برای انتخاب نقشه برای بازی باید تیک زرد رنگ بالای نقشه سمت چپ فعال شده باشد و سپس گزینه استارت را انتخاب کنید تا با مپ انتخاب شده وارد بازی شوید .


آموزش تصویری دانلود نقشه های بازی پابجی موبایل - دانلود مپ های pubg mobile

نقشه های بازی پابجی


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
ارمان 18 بهمن 1399

سلام من هم با چیز شکن و هم با dns تست کردم ولی در gameloop دان نمیشه نقشه ها .راهی وجود داره جدا نقشه ها دان کنم و در پوشه مورد نظر قرار داد ؟

پاسخ
Zakeri 19 بهمن 1399

سلام
حتما چیز شکن که استفاده کردی مشکل داشته نسخه های رایگان اکثرا مشکل دارند

پاسخ
پارسا 31 شهریور 1399

سلام میخواستم جلوی دانلود مپ هارو بگیرم هر کاری میکنم مپ های هدیه دانلود میشه ولی نمی‌خوام بیان چیکار کنم تو رو خدا کمک کن اینم شمارمه 09175********09کمک کن خدا ممکن می‌کنه انشالا

پاسخ
Reza 6 شهریور 1399

سلام من قبلا همه مپا رو دانلود کرده بودم ولی یدفه ایی پریدن الان هرکاری میکنم دان نمیشه از چیز شکنم استفاده کردم فقد رو صبر کنید میمونه

پاسخ
Zakeri 6 شهریور 1399

سلام
یه وقت های اینجوری میشه باید یکبار از بازی خارج و مجدد وارد بشی تا اوکی بشه

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456