بروزرسانی شده

دانلود رقم Ragham 4.2.0 برنامه حسابداری دفتر حساب ، فاکتور، انبار برای اندروید

Ragham

دانلود رقم Ragham 4.1.0 نصب برنامه رقم دفتر حساب ، فاکتور، انبار برای اندروید


رقم با مدیریت کارآمد حسابداری، تمامی طلب و بدهی‌ها را به نظم و سامان می‌رساند. با استفاده از این اپلیکیشن، به سادگی و بهترین شکل ممکن، حسابداری کسب و کار خود را انجام دهید. برنامه رقم، اطلاعات حساب مشتریان را در فضای ابری ذخیره می‌کند تا بتوانید با دسترسی آسان و به‌روز به آن‌ها، هم‌زمان روی گوشی، تبلت و دستگاه‌های مختلف آن‌ها را مدیریت کنید و با شرکا و همکارانتان به اشتراک بگذارید. با خاطری آسوده از امنیت و پایداری‌اش، به آن‌‌ها دسترسی داشته باشید.

اگر فعال اقتصادی هستید و در بازار دارای سهمی هستید، حتماً نیازی به داشتن مدرک حسابداری ندارید. با نصب اپلیکیشن دفتر حساب ابری، به‌راحتی و با سرعت، به حساب و کتاب مشتریان خود پرداخت کنید. این اپلیکیشن برای هر کسب و کار کوچک و بزرگی مناسب است. پس پس از نصب آن، از آن بهره ببرید! همچنین میتوانید از سایر برنامه های مشابه موجود در سایت همانند فانوس و پارمیس را نیز مشاهده کنید


قابلیت های برنامه رقم Ragham :

  • با ارائه یک راه‌حل ساده و کارآمد برای حسابداری، نیازی به استخدام یک یا چند حسابدار یا گذراندن دوره‌های آموزشی را ندارد.
  • نرم‌افزاری آنلاین و به‌روز است که نیازی به دانلود و نصب ندارد و می‌توانید به راحتی از هر دستگاهی با اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. همچنین، با ذخیره اطلاعات در فضای ابری، نگرانی از از دست رفتن اطلاعات خود را نخواهید داشت.
  • با طراحی ساده و کاربرپسند، از پیچیدگی‌ها و قابلیت‌های بی‌استفاده و گیج‌کننده صرف‌نظر کرده است و تمرکز خود را بر روی ارائه قابلیت‌هایی کاربردی و موردنیاز برای حسابداری قرار داده است.
  • به‌روزرسانی‌های رایگان و پشتیبانی کارشناسان شرکت را به‌صورت مستمر ارائه می‌دهد و نیازی به پرداخت هزینه سالیانه برای این خدمات نخواهید داشت.
  • با انتخاب این برنامه، از دردسرهای استخدام حسابدار، پشتیبان‌گیری متناوب، پیچیدگی‌های نرم‌افزاری و هزینه‌های پشتیبانی زیاد، مستثنی می‌شوید و به‌راحتی و با کارایی بالا، حسابداری کسب‌وکار خود را انجام دهید.

رقم جدید :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456