جدید

آموزش تصویری خم شدن در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile – کج کردن اسلحه در پابجی

دانلود PUBG MOBILE LITE 0.12.0 آپدیت جدید بازی پابجی موبایل لایت برای اندروید


پابجی موبایل و پابجی لایت یک بازی اندروید می باشد که شما در آن به صورت آزادانه میتوانید به هر نقطه موجود در بازی رفته و بازی کرده در این بازی هدف شما باید زنده ماندن باشد و با سایر افراد موجود در بازی رقابت کنید و در نهایت جایزه ای را دریافت کنید در بازی ۱۰۰ نفر در یک نقشه بازی میکنند. این بازی شامل امکانات و قابلیت های بسیار زیادی می باشد که ممکن است بسیاری از کاربران قدیمی این بازی هم از این امکانات بی خبر باشند از این رو ما تصمیم گرفتیم به آموزش این امکانات بپردازیم. با پست های ما همراه باشید تا بتوانید از قابلیت های این بازی جذاب استفاده نماید.


در این بازی این قابلیت وجود دارد که به عنوان مثال وقتی که می خواهید از پنجره به بیرون نگاه کنید یا از پشت درخت می خواهید به سمت دشمن  نشانه گیری کنید با کج کردن اسلحه به سمت چپ یا راست فقط سر خود را به بیرون از پنجره یا به کنار درخت حرکت دهید تا بقیه ی بدن شما در تیررس دشمن نباشد که برای اضافه کردن این امکان به صفحه ی کنترل باید تنظیمات زیر را اعمال کنید. همچنین شما میتوانید از سایر پست های مشابه موجود در سایت همانند تغییر اسم بازی پابجی موبایل و دانلود مپ های پابجی را نیز مشاهده کنید .


چگونه قابلیت خم شدن را در پابجی فعال کنیم ؟


ابتدا وارد تنظیمات شوید .


Tilt gun PUBG1

اموزش خم شدن در pubg mobile


در بخش Basic قسمت های مشخص شده ( Peek & Fire و Peek & Open Scope ) را بر روی Enable قرار دهید. پس از انجام این کار دو گزینه در صفحه نمایش بازی شما اضافه خواهد شد که میتوانید به سمت چپ و راست خم شوید .


Tilt gun PUBG2

تنظیمات داخلی بازی pubg mobile


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456