بروزرسانی شده

دانلود بازی گیاهان علیه زامبی ها 1 مود Plants vs Zombies 3.5.1 نصب با لینک مستقیم

Plants vs Zombies

دانلود بازی گیاهان علیه زامبی ها 1 مود Plants vs Zombies 3.4.3 نصب با لینک مستقیم


بازی گیاهان علیه زامبیPlants vs. Zombies یک بازی استراتژیک و تفنگی است که توسط PopCap Games توسعه داده شده است. این بازی در سبک دفاع از برج (Tower Defense) قرار می‌گیرد و در آن شما باید با استفاده از گیاهان مختلف، خانه‌تان را از حمله زامبی‌ها محافظت کنید.

هدف اصلی در بازی گیاهان علیه زامبی، جلوگیری از نفوذ زامبی‌ها به خانه شماست. برای این کار، شما باید گیاهانی را در مسیر زامبی‌ها بکار ببرید تا آن‌ها را متوقف کنید. هر گیاه دارای قابلیت‌ها و قدرت‌های خاصی است که شما می‌توانید از آن‌ها برای مقابله با زامبی‌ها استفاده کنید. در طول بازی، شما می‌توانید گیاهان جدید را بخرید و به تیم خود اضافه کنید تا در مقابل زامبی‌ها قوی‌تر شوید.

با گذر از مراحل مختلف، شما می‌توانید امتیازات و منابع را بدست آورده و آن‌ها را برای ارتقاء و تقویت گیاهان و قدرت‌های خود استفاده کنید. همچنین، در طول بازی، شما با زامبی‌های مختلفی روبرو خواهید شد که هر کدام نیروها، قدرت‌ها و ضعف‌های منحصر به فردی دارند. همچنین شما میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند گیاهان علیه زامبی 2 نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و به صورت رایگان دانلود کنیدو در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی بازی گیاهان علیه زامبی ها 1 Plants vs Zombies :

  • بازی شما را با بیش از 50 نوع گیاه مختلف آشنا می‌کند که هر کدام از آن‌ها قدرت‌ها، قابلیت‌ها و استراتژی‌های خاصی دارند. به عنوان مثال، گیاهان اصلی مانند گیاهان گل کرفس، گیاهان شلیک کننده چشمک زن، گیاهان متفجره و غیره.
  • در طول بازی با انواع زامبی‌های مختلف روبرو خواهید شد. هر زامبی دارای خصوصیت‌ها، قدرت‌ها و نقاط ضعف خاصی است که شما باید استراتژی‌های متنوعی را برای مقابله با آن‌ها استفاده کنید.
  • بازی شما را به محیط‌های مختلفی از جمله محوطه خانه، سقف خانه، استخر و حتی زمین ایستادگی در مقابل زامبی‌ها می‌برد. هر محیط شرایط و چالش‌های منحصر به فردی دارد که شما باید به آن‌ها واکنش نشان دهید.
  • علاوه بر حالت اصلی بازی که در آن باید خانه خود را از حمله زامبی‌ها محافظت کنید،
  • شما می‌توانید گیاهان خود را ارتقا دهید تا قدرت و قابلیت‌های بیشتری به آن‌ها اضافه شود. همچنین، شما باید استراتژی‌های مناسبی را برای قرار دادن گیاهان در مسیر زامبی‌ها و استفاده از قابلیت‌های آن‌ها درست کنید.
  • بازی حاوی چالش‌های روزانه است که شما می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید و جوایز و امتیازات اضافی بدست آورید.

گیاهان علیه زامبی ها جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456