جدید

دانلود بازی عصر میمون ها Age of Apes 0.57.5 نصب عصر میمون ها با لینک مستقیم

Age of Apes

دانلود بازی عصر میمون ها Age of Apes نصب بازی عصر میمون ها با لینک مستقیم


عصر میمون هاAge of Apes یک بازی استراتژیک آنلاین است که توسط استودیوی tap4fun توسعه داده شده است. در این بازی، شما در نقش یک رهبر میمون به نام “منتخب” قرار می‌گیرید و باید به شکلی هوشمندانه امپراطوری تان را بسازید و مدیریت کنید. هدف شما در این بازی، توسعه پایگاه خود، جمع‌آوری منابع و ایجاد ارتش قوی است.

در عصر میمون ها، شما قادر به ساخت و بهبود ساختمان‌ها در پایگاه خود هستید. این ساختمان‌ها شامل منابع مختلف مانند معادن، مزارع، کارخانه‌ها و انبارها می‌شوند. با تولید منابع، شما می‌توانید ارتش خود را تقویت کرده و به سمت حمله به دشمنان بروید. بازی Age of Apes شامل عناصر استراتژیک و تاکتیکی است. شما باید استراتژی‌های مناسب برای توسعه پایگاه خود، حفاظت از منابع، تشکیل ارتش و حملات به دشمنان را برنامه‌ریزی کنید. همچنین، می‌توانید با سایر بازیکنان همکاری کنید و اتحاد‌های قدرتمند را بسازید تا در مقابل دشمنان مشترک مقاومت کنید.


قابلیت های بازی عصر میمون ها Age of Apes :

  • شما قادر به مدیریت پاسگاه خود هستید. می‌توانید ساختمان‌های مختلف را بنا کنید و آن‌ها را بهبود دهید، منابع را جمع‌آوری کنید و اقتصاد خود را توسعه دهید.
  • شما می‌توانید ارتش خود را تشکیل دهید و آن را به قدرتمندترین میمون قبیله تبدیل کنید. با افزایش تعداد و قدرت سربازان، تجهیزات و سلاح‌ها، می‌توانید به دشمنان خود حمله کنید و تسلط خود را در بازی نشان دهید.
  • شما قادر به رقابت با سایر قبایل میمون هستید. می‌توانید به صورت جنگی علیه قبایل دیگر حمله کنید، منابع آن‌ها را سرقت کنید و قدرت خود را به نمایش بگذارید.
  • برنامه‌ریزی استراتژی مناسب برای برنده شدن در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید تصمیم‌های هوشمندانه‌ای در مورد مدیریت پاسگاه، تشکیل ارتش، حملات به دشمنان و دفاع از منابع خود بگیرید.
  • دارای محیطی فضایی پسا آخرالزمانی است. در این محیط بی‌رحم، شما باید استراتژی خود را برای برنده شدن در مسابقه تعیین کنید. همکاری با قبایل دیگر، ایجاد تحالف‌های قوی و استفاده از تاکتیک‌های مناسب برای شکست دادن حریفان از اهمیت بالایی برخوردار است.

عصر میمون ها جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456