جدید

آموزش خاموش و روشن کردن میکروفن در بازی پابجی موبایل PUBG

Use Voice Chat PUBG

دانلود PUBG MOBILE LITE 0.12.0 آپدیت جدید بازی پابجی موبایل لایت برای اندروید


پابجی یک بازی اندروید می باشد که شما در آن به صورت آزادانه میتوانید به هر نقطه موجود در بازی رفته و بازی کرده در این بازی هدف شما باید زنده ماندن باشد و با سایر افراد موجود در بازی رقابت کنید و در نهایت جایزه ای را دریافت کنید در بازی ۱۰۰ نفر در یک نقشه بازی میکنند.این بازی شامل امکانات و قابلیت های بسیار زیادی می باشد که ممکن است بسیاری از کاربران قدیمی این بازی هم از این امکانات بی خبر باشند از این رو ما تصمیم گرفتیم به آموزش این امکانات بپردازیم. با پست های ما همراه باشید تا بتوانید از قابلیت های این بازی جذاب استفاده نمایید.


در بازی پابجی می توانید به صورت آنلاین با دیگر دوستان یا هم تیمی هایتان چت کنید . این چت می تواند به صورت متن یا صوتی یا چت های پیش فرض باشد. در این پست می خواهیم روش روشن کردن میکروفن جهت چت صوتی با دیگران را به شما طرفداران این بازی محبوب آشنا سازیم. همچنین شما میتوانید از آموزش های مشابه موجود در سایت همانند دانلود مپ در پابجی موبایل و تغییر اسم پابجی موبایل را نیز شماهده کنید .


نحوه روشن کردن ویس چت در پابجی موبایل


وقتی که وارد بازی شدید گزینه میکروفن را لمس کنید.


Turnon microphone PUBG1


سپس با قرار دادن بر روی Team صدای شماه به هم تیمی هایتان ارسال می شود و در صورتی که بر روی گزینه ی All قرار دهید صدای شما به تمامی بازیکنان موجود در این بازی فرستاده خواهد شد.


Turnon microphone PUBG2

خاموش کردن صدای بازیکنان پابجی موبایل


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456