جدید

Off The Road 1.14.0 – دانلود بازی رانندگی با کامیون در جاده خاکی بینهایت – مود

Off The Road

Off The Road 1.14.0 - دانلود بازی رانندگی با کامیون در جاده خاکی بینهایت - مود


رانندگی با کامیون در جاده خاکیOff The Road یک بازی شبیه‌ساز رانندگی و ماجراجویی است که توسط توسعه‌دهنده با نام DogByte Games ساخته شده است. این بازی در دسترس برای دستگاه‌های موبایل با سیستم عامل iOS و Android است.

در رانندگی با کامیون در جاده خاکی، شما وارد یک دنیای باز رانندگی و ماجراجویی می‌شوید. این بازی اندروید به شما امکان می‌دهد تا با ماشین‌های بزرگ و قدرتمندی مانند جیپ‌ها، کامیون‌ها و دیگر وسایل نقلیه سنگین رانندگی کنید. محیط‌های بازی شامل مناطق سخت و جاده‌های دشواری می‌شود که شما باید با ماشین خود آنها را مسلط شوید.

یکی از ویژگی‌های جذاب Off The Road، محیط بازی آزاد است. شما می‌توانید به طور آزاد در دنیای بزرگی که پر از مسیرها، معدن‌ها، مزارع، جنگل‌ها و شهرها است، رانندگی کنید. همچنین، شما می‌توانید وسایل نقلیه خود را سفارشی کنید و بهبود دهید. از جمله ویژگی‌های دیگر بازی می‌توان به مسابقات رانندگی، کشف محیط، جستجوی گنجینه‌ها و ماموریت‌های ویژه اشاره کرد.

رانندگی با کامیون در جاده خاکی همچنین امکانات چندنفره آنلاین را نیز داراست. شما می‌توانید با دوستان خود یا سایر بازیکنان در سراسر جهان به صورت چالش‌ها و مسابقات رقابت کنید. همچنین، بازی امکان اشتراک‌گذاری خودروها و عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی را نیز فراهم می‌کند. همچنین شما میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند تراک سیمولاتور و شبیه سازی کامیون اروپا 3 نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و به صورت رایگان از وب سایت براتو دانل.ئد کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی رانندگی با کامیون در جاده خاکی :

  • گرافیک با کیفیت بالا و جزئیات دقیق که تجربه واقع‌گرایانه‌ای از رانندگی و محیط بازی را ارائه می‌دهد.
  • شما می‌توانید بین دوربین داخلی و دوربین جهانی جابجا شوید و از زوایای مختلف دنیای بازی لذت ببرید.
  • انواع محیط‌ها و شرایط آب و هوایی: بازی شامل انواع محیط‌های طبیعی مانند کوهستان‌ها، جنگل‌ها، بیابان‌ها و همچنین شهرها است. همچنین، شرایط آب و
  • هوایی متنوعی مثل باران، برف و مه وجود دارد که تجربه رانندگی را تغییر می‌دهد.
  • بازی بر اساس فیزیک واقعی رانندگی ساخته شده است و شما باید با توجه به جاذبه، سرعت و سایر عوامل فیزیکی رانندگی کنید.
  • بازی دارای چرخه روز و شب است و تجربه واقعی‌تری از رانندگی در شرایط نوری مختلف را به شما ارائه می‌دهد.
  • شما می‌توانید عکس‌های خود از خودرو و ماجراجویی‌هایتان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دستاوردهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

رانندگی با کامیون در جاده خاکی جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456