بروزرسانی شده

دانلود همراه من نسخه جدید MyMCI 5.8.0 نصب همراه من با لینک مستقیم

دانلود MyMCI 4.3 اپلیکیشن همراه من همراه اول برای اندروید


همراه من

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با استفاده از اپلیکیشن My MCI – همراه من  ، به خدمات مختلف همراه اول به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.


دانلود همراه من

با دانلود همراه من انواع مختلفی از خدمات مانند مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره و پایان دوره و انتقال اعتبار، خرید بسته های اینترنت و مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت، استفاده از خدمات اصلی مختلف مانند خرید شارژ، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات، فعالسازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول و … را فراهم می سازد. همچنین شما میتوانید از اپلیکیشن های مشابه موجود در سایت همانند ایرانسل من و رایتل من نیز دیدن کنید .


نحوه ورود به این اپلیکیشن بسیار ساده می باشد. می توانید در اولین ورود به اپلیکیشن رمز یکبار مصرف دریافت و برای خود یک رمز دلخواه تعریف نمایید.


برنامه همراه من

یک برنماه مدیریتی برای سیمکارت همراه اول که میتوانید مدیریت برا مصرف و هزینه های سیمکارت خود در گوشی اندروید داشته باشید شارژ مورد نیاز خود یا اینکه متناسب با میزان مصرف خود یک بسته اینترنت برای خود بخرید و بسیاری از موارد دیگر که با داشتن این اپلیکیشن کاربردی میتوانید از آن استفاده کنید .


نصب همراه من

برای نصب این نرمافزار در تلفن همراه خود کافی گزینه دانلود سبز رنگ داخل این صفحه را لمس کنید فایل نصبی این برنامه برای شما بارگیری شود و پس از آن با اجرا فایل مورد نظر و انتخاب گزینه نصب میتوانید برنامه را در تلفن همراه خود داشته باشید .


دانلود همراه من نسخه جدید

شما میتوانید در وب سایت براتو همیشه آخرین نسخه موجود از نرم افزار را در اختیار داشته باشید در صورتی که فکر میکنید نسخه جدیدتری از این برنامه موجود است کافی هست با استفاده از قسمت نظرات سایت ما را آگاه کنید تا در کمترین زمان ممکن نسخه جدید از برنامه را در اختیار شما قرار دهیم .


بروزرسانی همراه من

شما با دریافت نسخه جدید از برنامه و نصب آن میتوانید برنامه را به نسخه جدید بروزرسانی کنید و از امکانات جدید که به آن اضافه شده استفاده کنید برای بروزرسانی به نسخه جدید نیاز نیست نسخه قبلی را از تلفن همراه خود حذف کنید و نسخه جدید روی نسخه قبلی نصب خواهد شد و فقط فایل های تغییر یافته در برنامه تغییر خواهند کرد


قابلیت های برنامه همراه من MyMCI :

 • مشاهده و پرداخت صورتحساب پایان دوره و میان دوره
 • مشاهده موجودی و خرید شارژ (ویژه مشترکین اعتباری)
 • دریافت گزارش کامل ریز مکالمات و خلاصه کارکرد
 • فعالسازی، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته های نوترینو
 • مشاهده و فعالسازی بسته ­های تخفیفی و هدایا
 • انتقال اعتبار و افزایش بستانکاری
 • نمایش مشخصات مشترک و سیم کارت (PIN و PUK)
 • مشاهده و فعالسازی خدمات و انجام خدمات غیر حضوری
 • دسترسی آنلاین به پشتیبانی
 • و بسیاری از موارد دیگر

همراه من  جدید :

 • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
456456