جدید

آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل واتساپ برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید

آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید


در نسخه جدید مسنجر واتساپ شما قادر هستید پروفایل خود را به صورتی تنظیم کنید که فقط افراد خاصی آن را مشاده کرد قبلا به این صورت بود که شما قادر بودین فقط نمایش عکس پروفایل واتساپ برای مخاطبین یا همه را فعال کنید اما در آپدیت های جدید میتوانید لیستی از افراد را برای نمایش پروفایل خود انتخاب کنید و سایر مخاطبین را از دیدن عکس شما محروم کنید .


برداشتن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب بدون حذف شماره آن از گوشی


برای انجام این کار شما باید از آخرین نسخه واتساپ استفاده کنید در صورتی که فکر میکنید آخرین نسخه را در اختیار ندارید میتوانید آخرین نسخه موجود را از لینک دانلود واتساپ یا نسخه های مود همانند دانلود جی بی واتساپ نسخه را دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید . سپس برنامه را اجرا کنید در صفحه اصلی چت ها از بالای صفحه علامت سه نقطه را انتخاب کنید .


آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید


سپس از میان گزینه های موجود گزینه تنظیمات را انتخاب کنید


آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید


در مرحله بعد از بین گزین ههای موجود گزینه Account را انتخاب سپس گزینه  Privacy را انتخاب کنید


آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید

 


چگونه عکس پروفایل واتساپ را قفل کنیم

در این قسمت گزینه Profile photo را انتخاب کنید و گزینه My contacts except را انتخاب کنید مخاطبین موجود در تلفن همراه شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید افرادی که دوست دارید عکس پروفایل شما را مشاهده کنند را انتخاب کنید و در نهایت با تیک پایین صفحه این تنظیمات را ذخیره کنید .


آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید آموزش تصویری نمایش عکس پروفایل برای یک نفر یا چندین شخص در اندروید


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456