بروزرسانی شده

دانلود میگا ورلد مود Miga World 1.63 نصب شهر میگا با لینک مستقیم نسخه بینهایت

Miga World

دانلود میگا ورلد مود Miga World 1.62 نصب شهر میگا با لینک مستقیم نسخه بینهایت


بازی میگا ورلدMiga World یک بازی موبایل آفلاین برای کودکان است. این بازی برای سیستم‌عامل‌های iOS و Android در دسترس است. شهر میگا یک دنیای مجازی است که امکان اکتشاف و تعامل با محیط و شخصیت‌های مختلف را برای کودکان فراهم می‌کند. بازیکنان می‌توانند در این دنیا مکان‌ها و محیط‌های مختلفی را بررسی کنند، با شخصیت‌های داخل بازی ارتباط برقرار کنند و مأموریت‌ها و فعالیت‌های مختلفی را انجام دهند.

در میگا ورلد، کودکان می‌توانند خانه‌ها، مدرسه، پارک، فروشگاه و بسیاری از مکان‌های دیگر را بررسی کنند. آن‌ها می‌توانند با شخصیت‌های دیگر صحبت کنند، با آن‌ها بازی کنند و روابط دوستانه برقرار کنند. همچنین، بازیکنان می‌توانند مشغول فعالیت‌های مختلفی باشند مانند پخت و پز، خرید و فروش، تزئین خانه و غیره. بازی دنیای میگا با رابط کاربری ساده و محیط رنگارنگ مناسب برای کودکان طراحی شده است. این بازی سعی در ارتقاء مهارت‌های اجتماعی، خلاقیت و تخیل کودکان دارد و به آن‌ها امکان می‌دهد در یک محیط امن و هیجان‌انگیز بازی کنند.

همچنین شما میتوانید از موراد مشابه موجود در سایت همانند قرآن کودکانه و آپارات کودک نیز میتوانید دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و به صورت رایگان فایل مورد نظر را دانلود کرده و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی میگا ورلد مود Miga World :

  • شما می‌توانید دنیای خود را ساخته و یک داستان بهتر را برای خودتان ایجاد کنید.
  • در طول بازی می‌توانید به دنبال گنجینه‌های پنهان بگردید و آن‌ها را پیدا کنید.
  • با استفاده از عناصر متنوع ظاهری، می‌توانید چهره خود را با ده‌ها میلیارد عنصر مختلف تغییر دهید و ترکیب‌های لباس مورد نظر خود را امتحان کنید.
  • بازی شامل مکان‌های مختلفی است که می‌توانید در آن‌ها به کاوش شهر جدید بپردازید و دنیای خود را ایجاد کنید.
  • مجموعه‌های مختلفی از لباس‌ها، موها و آرایش سحر و جادویی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد خودتان را به طور کامل سفارشی کنید.
  • در بازی می‌توانید در محیط‌های مختلفی مانند آپارتمان، رستوران و فروشگاه اقدام به فعالیت‌های مختلفی نمایید.
  • بازی از کودکان بهره‌برداری از خلاقیت خود و تخیل آن‌ها تشویق می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد داستان‌ها و ماجراجویی‌های خود را ایجاد کنند.
  • بازی هیچ گونه تبلیغات شخص ثالثی را نمایش نمی‌دهد.
  • در بازی هیچ محدودیت زمانی و رده‌بندی امتیاز وجود ندارد و کودکان می‌توانند به آزادی خود تجربه کنند.

میگا ورلد جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456