بروزرسانی شده

Melon Sandbox 21.0.1 دانلود بازی ملون سندباکس مود بینهایت

Melon Sandbox

دانلود Melon Sandbox نصب نسخه جدید بازی برای اندروید


Melon Sandbox دانلود بازی ملون سندباکس برای اندروید

 

بازی Melon Sandbox یک بازی واقعیت مجازی (VR) است که توسط توسعه دهندگان انفجار لحظه طراحی شده است. این بازی یک شبیه سازی واقعیت مجازی از یک محیط مکعبی است که در آن می توانید به صورت آزاد به دنبال یافتن و انجام وظایف و اجرای فعالیت های مختلف بپردازید.
در بازی Melon Sandbox، شما دارای دستگاه VR هستید که به شما امکان می دهد با استفاده از دستان خود اشیا را برداشت و منع قرار دادن آنها در جایگاه های مشخص است. با استفاده از یک منظومه فیزیکی دقیق، می توانید با اشیا تعامل کنید و آنها را بر حسب نیاز در محیط مکعبی مرتب کنید. علاوه بر این، Melon Sandbox به شما امکان می دهد تا ابزارهای مختلفی برای ساخت و سازی و ارتقا ساختمان های خود را تجربه کنید. شما می توانید از مواد و اشیاء مختلف استفاده کنید تا ساختمان ها و انجام رفتارهای مختلفی مانند تلویزیون تماشا کردن، برق خاموش کردن و بیرون شدن از ساختمان را تجربه کنید. همچنین شما میتوانید از بازی مشابه ماینکرافت که در سایت موجود است نیز دیدن کنید


قابلیت های بازی Melon Sandbox :

  • قادر است به طراحان بازی کمک کند تا جنبه‌های فیزیکی از بازی خود را شبیه‌سازی کنند. این قابلیت به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که بتوانند رفتار اشیاء، جاذبه، ترازویی و سایر جنبه‌های فیزیکی را در بازی خود تنظیم کنند.
  • می‌توانید محیط و نمایی از بازی خود را نورپردازی کنید. این بستر به شما اجازه می‌دهد تا نورها، رنگ‌ها، روشنایی و سایه‌ها را در بازی خود تنظیم کنید و اثرات بصری جالبی را برای بازی خود ایجاد کنید.
  • به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که مکانیک بازی خود را تعریف و پیاده‌سازی کنند. این شامل جابه‌جایی شخصیت‌ها، تعامل با اشیاء، مکانیک بازی مبتنی بر فیزیک، پشتیبانی از منطق کشف و سایر قابلیت‌های مکانیک بازی است.
  • برنامه‌های کوچکی را برای بازی خود ایجاد کنید و منطق بازی خود را با استفاده از اسکریپتینگ سفارشی‌سازی کنید. این به شما امکان می‌دهد تا رفتار اشیاء، حرکت شخصیت‌ها، ترسیم مسیر‌ها و سایر منطق‌های بازی را به دقت کنترل کنید.
  • رای توسعه‌دهندگان، ابزارها و بستری را فراهم می‌کند که به آن‌ها امکان می‌دهد با استفاده از منابع سرعت و قدرت پردازش بالاتری بازی خود را اجرا کنند. این باعث می‌شود تا بتوانند نتایج آزمایشی خود را بهبود بخشند و بازی‌ها را به شکل بهتری ساختاردهی کنند.

جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456