بروزرسانی شده

دانلود Magisk Manager 8.0.4 نسخه جدید برنامه مجیسک منیجر برای اندروید

Magisk Manager

دانلود Magisk Manager 8.0.2 نسخه جدید برنامه مجیسک منیجر برای اندروید


مجیسک

Magisk Manager

اپلیکیشن کاربردی برای سیستم عامل اندروید می باشد که شما با استفاده از آن قادر خواهید بود تلفن همراه خود را شخصی سازی کنید و یا آن را روت کنید این برنامه برای استفاده نیاز به دانش دارد پس اگر با کاربرد و نحوه استفاده از آن آشنایی ندارید بهتر است از آن استفاده نکنید ! برنامه دارای ماژول های های متفاوتی می باشد که هر کدام برای موارد خاص و مد نظر شما استفاده خواهند شد هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این نرم افزار کاربردی را از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


قابلیت های برنامه Magisk Manager مجیسک منیجر :

  • مجیسک به شما امکان می دهد آزمایش های ایمنی Google (Safety Safety) را پشت سر بگذارید.
  • این نرم افزار منبع باز به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی پرونده ها را اضافه و اصلاح کنید. اگر می خواهید کدگذاری کنید و می خواهید در کدگذاری پیش فرض تغییراتی ایجاد کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.
  • ویژگی Magisk Mount بدون هیچ مشکلی در سطح هسته و پارتیشن تغییراتی ایجاد می کند. می توانید سیستم ، پرونده های اصلی و سایر پرونده های رسانه خود را تقسیم کرده و در هر نقطه از حافظه ذخیره کنید.
  • ویژگی Resetprop ، در این می توانید تغییراتی در پرونده های پشتیبانی سیستم خود از جمله پرونده های فقط خواندنی ایجاد کنید. می توانید تغییراتی در ساخت ایجاد کنید.
  • Magisk را می توان از طریق تلفن غیر روت بارگیری کرد و به شما کمک می کند تلفن خود را روت کنید.

مجیسک جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456