آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری گوشی اندروید

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در گوشی اندروید

 


به صورت پیشفرض شما امکان این را ندارید که بتوانید فیلم و عکس های موجود در اینستاگرام را دانلود کنید و برای انجام این کار باید از برنامه  های جانبی موجود برای این کار یا اینکه از نسخه های مود شده اینستاگرام همانند سانیستا و اینستا ایکس و … برای انجام این کار و یا اینکه از وب سایت های آنلاین مخصوص به این کار استفاده کنید.

که از میان راه های گفته شده بهترین و آسانترین روش ممکن استفاده از نسخه های مود شده اینستاگرام اصلی می باشد که به راحتی هر ویدیو و یا عکس مورد نظر خود را میتوانید دانلود و در گوشی خود ذخیره کنید .

 

دانلود فیلم از اینستاگرام با سانیستا – اینستاگرام مود شده

نسخه های مود شده زیادی برای دانلود عکس و فیلم از شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد که ما در این آموزش از نرم افزار سانیستا استفاده میکنیم اما شما میتوانید از سایر برنام ههای موجود در سایت نیز برای انجام این کار استفاده کنید . در قدم اول در صورتی که این برنامه را در اختیار ندارید میتوانید از لینک زیر برنامه را دانلود کنید .


دانلود سانیستا


برنامه را اجرا کنید فیلم یا عکس مورد نظر خود را که میخواهید در گالری گوشی خود ذخیره کنید را انتخاب کنید با لمس گزینه مخصوص دانلود به راحتی میتوانید عکس و فیلم مورد نظر خود را در گالری گوشی خود ذخیره کنید .


آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در گوشی اندروید


دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام با دانلودر اینستاگرام

یکی دیگر از روش های ذخیره عکس و ویدیو از اینستاگرام استفاده از برنامه های جانبی هست که در این روش نیاز نیست شما با استفاده از اکانت خود وارد برنامه شوید و با استفاده از لینک پست عکس و فیلم مورد نظر خود را به راحتی میتوانید دانلود کنید

برای انجام این کار به برنامه دانلودر نیاز دارید که ما در این آموزش از برنامه دانلودر اینستاگرام استفاده کرده ایم که شما نیز میتوانید این اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


دانلود دانلودر اینستاگرام


پست عکس یا فیلم مورد نظر خود در اینستاگرام که میخواهید دانلود کنید را انتخاب کنید سه نقطه را از بالای پست انتخاب کنید سپس گزینه لینک را انتخاب کنید تا لینک پست کپی شود.


آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در گوشی اندروید آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در گوشی اندروید


 

برنامه دانلودر را اجرا کنید لینکی را که در مرحله قبلی کپی کرده اید در کادر بالا قرار دهید و گزینه دانلود را بزنید پس از چند لحظه عکس یا فیلم مورد نظر شما در گالری تلفن هرماه شما ذخیره خواهد شد .


آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در گوشی اندروید آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در گوشی اندروید

 


دانلود از اینستاگرام بدون نصب برنامه

در صورتی که تمایل دارید بدون نصب هیچ گونه برنامه ای بتوانید عکس و فیلم های مود نظر خود را در گالری گوشی خود ذخیره کنید میتوانید از وب سایت های آنلاین استفاده کنید که برای انجام این کار میتوانید از آدرس سایت زیر که مراحل انجام مثل روزش قبل است به راحتی عکس و فیلم های خود را ذخیره کنید


آدرس سایت : www.save-insta.com

 


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456