بروزرسانی شده

دانلود GO Launcher 3.32 نسخه جدید برنامه گو لانچر برای اندروید

GO Launcher – 2018 New Themes Arrival!

?Features on the Go Launcher include:

√ GO Theme: Provide 10000+ free mobile themes for android
√ Go Wallpaper: Update various sorts of HD wallpapers, including beauty, pet and the great landscape from all over the world
√ Transition Effect: 20+ screen and drawer animation effects
√ Widget: Weather forecast widget, search widget, switches widget and 2018 calendar widget
√ APPs management: Hide & Lock APPs to protect phone security
√ Dr. Clean: Boost your phone speed

You can find launcher themes, icons, HD wallpapers & widget in GO Launcher, and customize your home screen, menu and even lock screen interface with 3D effects.

2018 Personalized App with 10000 mobile themes
GO Launcher Z is a stylish & personalized application for Android phone, which provides more than 10000 beautiful mobile themes for you. We have professional designers who create abundant stylish launcher themes with a variety of styles every week, including stars, anime, game, cartoon and so on. Screen 3D effects, App Widgets & over 100000 free HD wallpapers are ready for you to customize your home screen, menu and lock screen.

Cool launcher App of your mobile phone
With an independent developed 3D Engine, GO Launcher provides you with extremely fast and secure operating experience with simple, smooth and awesome 3D effects, dedicated to become the world's best partner of users who use Android mobiles in their life and work.
DIY Themer is a useful tool, which will help you design your own themes with your own photo and icon. GO Launcher will makes your android phone more stylish and more personalized.

It’s time to download GO Launcher Z and experience the best design of the android themes from Go Launcher! We trust that you will find your favorite launcher themes for android in GO Theme Store.

GO Launcher is deeply convinced that your support has driven development.
You say awesome, we say thank you.

GO Launcher

دانلود GO Launcher برنامه گو لانچر زد برای اندروید


برای بسیاری از افراد کار کردن با یک گوشی با هر بازه قیمتی پس از مدتی تکراری می شود و به همین دلیل خواهان تغییر آن می شوند . راه حل گران قیمت و پر دردسر این موضوع تعویض گوشی و راه حل ساده آن استفاده از یک لانچر مناسب است که شرکت Go یکی از بهترین آنها را برای کاربران مهیا کرده است .


برنامه

GO Launcher z

عنوان لانچری شیک ، هوشمند ، باریک و با قابلیت های شخصی سازی فوق العاده برای سیستم عامل اندروید است که نسخه آپگرید شده

گو لانچر

GO Launcher EX محسوب می شود.این لانچر با طراحی محیط کاربری جدید توانسته است تا تجربه ای به مراتب بهتر در عملکرد و کارایی نسبت به نسخه قبلی خود ارائه دهد . این برنامه بیش از ۱۰ هزار تم مختلف برای گوشی های موبایل مهیا کرده است که می توانید به صورت هفتگی از هر یک از آنها استفاده کنید تا برای سالیان سال هیچ وقت حس تکراری بودن به شما دست ندهد .


طراحی این برنامه با موتور سه بعدی فوق العاده سبب شده است تا سرعت کار کردن با آن بسیار بالاتر برود و تجربه آن نیز به مراتب شیرین تر شود هم چنین با قابلیت هایی که در برنامه گنجانده شده برنامه های اضافی در گوشی را غیر فعال خواهد کرد تا گوشی شما همواره در بهترین وضعیت قرار داشته باشد . این قابلیت ها را با امکان شخصی سازی با بیش از هزاران ویجت و تم ترکیب کنید تا متوجه دلیل محبوبیت این لانچر برای سیستم عامل اندروید شوید .


قابلیت های برنامه GO Launcher گو لانچر:

  • مدیریت برنامه ها و قفل کردن یا مخفی کردن آنها برای افزایش امنیت گوشی
  • وجود تم ها و برنامه های مختلف برای استفاده لذت بخش تر از گوشی
  • وجود ویجت های مختلف مانند ویجت تقویم یا آب و هوا
  • همانند برنامه لانچر لاین

گو لانچر

یکی از محبوب ترین برنامه های عرضه شده برای اندروید و محبوب ترین لانچر برای این سیستم عامل می باشد که تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیون بار از مارکت گوگل دانلود شده و توانسته امتیاز ۴.۵ را به دست آورد . اگر شما هم مجذوب این لانچر شده اید هم اکنون می توانید آن را از وب سایت براتو به طور کاملا رایگان دریافت نمایید .


گو لانچر جدید :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456