بروزرسانی شده

Dumpster 3.23.416 دانلود دامپستر برنامه سطل زباله برای اندروید

Dumpster

Dumpster 3.22.415 دانلود دامپستر برنامه سطل زباله برای اندروید


Dumpster دانلود دامپستر برنامه سطل زباله برای اندروید

 

با بیش از 50 میلیون دانلود، دامپسترDumpster سطل زباله برای اندروید است، ابزار شماره 1 برای بازیابی عکس‌های حذف شده. این روشی سریع و کارآمد برای بازیابی فایل‌ها و بازیابی ویدئوهای اخیراً حذف شده از دستگاه یا کارت SD است. بازیابی اطلاعات هرگز به این سادگی نبوده است!

آیا به طور تصادفی یک عکس یا ویدئو مهم را حذف کرده‌اید؟ نیازی به جستجو برای یک ابزار بازیابی عکس اختصاصی یا ابزار بازیابی ویدئوهای اخیراً حذف شده نیست. با دامپستر، همه چیز در یک مکان است – شما می‌توانید ویدئوهای حذف شده را بازیابی کنید، عکس‌ها را بازیابی کنید، برنامه‌های حذف شده اخیراً حذف شده را بازیابی کنید و سایر فایل‌ها. بازیابی داده و عکس در ثانیه‌ها! با امکانات انباره‌های ابری قابل تنظیم، الگوریتم‌های کشف رسانه عمیق و امکانات امنیتی اضافی. با دامپستر بازیابی فوری ویدئو و عکس!

شما می‌توانید به راحتی برنامه‌ها، فایل‌های رسانه‌ای اندروید و موارد دیگر را پشتیبان‌گیری کنید. فایل‌ها و برنامه‌های حذف شده را به طور فوری بازیابی کنید. ابزار بازیابی عکس حذف شده – بازیابی عکس با سهولت! بازیابی ویدئو حذف شده، بازیابی عکس‌ها یا بازیابی هر نوع رسانه دیگر. نیازی به روت کردن دستگاه شما نیست. عکس‌ها و ویدئوها را به فضای ذخیره سازی ابری پشتیبان بگیرید. قابلیت قفل صفحه نمایش. طرح‌ها و طرح‌های سفارشی * همراه با یک حساب پرمیوم.

همچنین میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند پوشه امن سامسونگ و ماشین حساب گالری مخفی نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه دامپستر Dumpster :

  • بازیابی آسان عکس‌ها و ویدئوها: به شما امکان می‌دهد به سادگی عکس‌ها و ویدئوهای حذف شده را بازیابی کنید.
  • پشتیبان‌گیری و بازیابی فایل: این برنامه به شما اجازه می‌دهد برنامه‌ها، فایل‌های رسانه‌ای و سایر داده‌ها را پشتیبان‌گیری و بازیابی کنید.
  • قفلگذاری برنامه: امکان قفل گذاری برنامه را به شما می‌دهد تا فایل‌های رسانه‌ای خود را از دید بقیه محافظت کنید.
  • انباره ابری ایمن: برای کاربران پرمیوم خود فضای ابری نامحدود ارائه می‌دهد تا تمامی فایل‌های حذف شده اخیر را ذخیره کنند.

دامپستر جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456