جدید

Drops 38.32 دانلود دراپز با لینک مستقیم یادگیری زبان انگلیسی

Drops

Drops دانلود دراپز با لینک مستقیم یادگیری زبان انگلیسی


Drops دانلود دراپز با لینک مستقیم یادگیری زبان انگلیسی

 

آیا می‌خواهید به زبان‌های مختلف تسلط پیدا کنید؟ دراپز برنامه‌ای است که به بیش از 40 میلیون نفر در سراسر جهان کمک کرده تا به صورت موثر و لذت‌بخش زبان‌های جدیدی را فرا بگیرند.

دراپزDrops با استفاده از بازی‌های طراحی‌شده به زیبایی و درسنامه‌های جذاب، یادگیری زبان را به تجربه‌ای کاملاً سرگرم‌کننده و کارآمد تبدیل می‌کند. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا از میان بیش از 50 زبان مختلف، از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره‌ای، چینی ماندارین، عربی، روسی، ایتالیایی و بسیاری زبان‌های دیگر، زبان مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

درس‌های دراپز بر روی واژگان اصلی و پرکاربرد متمرکز هستند تا شما بتوانید پایه‌های محکمی را در هر زبان بسازید. با استفاده از تصاویر جذاب و هنری، کلمات به راحتی در ذهن شما نقش می‌بندند. همچنین با گوش دادن به ضبط‌های صوتی حرفه‌ای در لهجه‌های مختلف منطقه‌ای، می‌توانید تلفظ کلمات را به طور مداوم تمرین کنید.

پیشرفت خود را در برنامه رصد کرده و به عنوان پاداش، سطح‌بندی شوید. درس‌های روزانه 5 دقیقه‌ای نیز به شما امکان می‌دهند تا با سرعت خودتان پیش بروید و به طور مداوم به یادگیری ادامه دهید. همچنین میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند دولینگو و بیاموز نیز یددین کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه دراپز Drops :

  • در برنماه ۵۰ زبان یا بیشتر را بیاموزید، از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره‌ای، چینی ماندارین و بسیاری دیگر
  • بر روی واژگان اصلی تمرکز کنید تا پایه‌های محکمی در هر زبانی بسازید
  • با استفاده از تصاویر جذاب و هنری، کلمات را به راحتی به خاطر بسپارید
  • با ضبط‌های صوتی حرفه‌ای در لهجه‌های مختلف منطقه‌ای، تلفظ را تمرین کنید
  • پیشرفت خود را پیگیری و به عنوان پاداش، سطح‌بندی کنید
  • با درس‌های روزانه ۵ دقیقه‌ای در سرعت خود پیش بروید

دراپز جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456