جدید

دانلود بازی باربی مود شده Dreamhouse 2023.6.0 نصب بازی باربی در خانه رویایی بینهایت

Dreamhouse

دانلود بازی باربی مود شده Dreamhouse نصب دانلود بازی باربی در خانه رویایی بینهایت


بازی باربیBarbie Dreamhouse Adventures یک بازی موبایل براساس برنامه تلویزیونی با نام مشابه است که توسط Budge Studios توسعه داده شده است. این بازی بر اساس دنیای باربی و خانه رویایی باربی ساخته شده است و به کودکان از سنین پایین‌تر ارائه می‌شود.

در این بازی، شما می‌توانید به عنوان باربی وارد خانه رویایی باربی شوید و در آنجا با انجام مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و ماجراجویی‌ها از زندگی روزمره باربی لذت ببرید. شما می‌توانید اتاق‌های مختلف خانه را کاوش کنید، با دوستان خود دیدار کنید، بازی کنید، طراحی کنید و فعالیت‌های دیگری مانند آشپزی، مد و دکوراسیون را تجربه کنید. بازی Dreamhouse دارای گرافیک رنگارنگ و جذاب است و به کودکان امکان می‌دهد به صورت تعاملی با محیط بازی و شخصیت‌های داخل آن ارتباط برقرار کنند. بازی شامل چالش‌ها، پازل‌ها و فعالیت‌های خلاقانه است که کودکان را تحریک به فکر و خلاقیت می‌کند. میتوانید از سایر بازی های سرگرم کننده همانند شهر شلوغ و فرار از مترو را نیز از وب سایت دریافت کنید.


قابلیت های بازی باربی Dreamhouse :

  • شما می‌توانید اتاق‌های مختلف خانه را کاوش کنید و بازی در هر یک از اتاق‌ها را تجربه کنید.
  • شما می‌توانید خانه را به طور دلخواه خود طراحی و دکور کنید. از قرار دادن مبلمان و دکوراسیون تا تغییر رنگ دیوارها و کف‌ها، همه چیز در اختیار شماست.
  • در آشپزخانه خانه رویایی باربی، شما می‌توانید غذاهای مختلفی را طبخ کنید و سفره‌ی غذایی خوبی را برای خانواده باربی آماده کنید.
  • شما می‌توانید به باربی کمک کنید تا استایل مد و آرایشی خاصی داشته باشد. می‌توانید لباس‌ها، لوازم جانبی و آرایش را انتخاب کنید و باربی را برای رویدادها و مهمانی‌ها آماده کنید.
  • شما می‌توانید با دوستان باربی دیدار کنید و با آنها در فعالیت‌های مختلفی مانند بازی کردن و گفتگو شرکت کنید.
  • شامل مجموعه‌ای از چالش‌ها و ماجراجویی‌های جالب است که شما را در حالت هیجان‌انگیز بازی نگه می‌دارد.
  • در این بازی، می‌توانید عکسبرداری کنید، حیوان خانگی داشته باشید، موسیقی گوش کنید و بسیاری از فعالیت‌های دیگر را در دنیای باربی تجربه کنید.

باربی جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
مبینا 4 آبان 1402

چرا کار نمی کنه ی کار می کنین هد اقل درست انجام بدین

456456