بروزرسانی شده

دانلود بازی شهر شلوغ مود Crowd City 2.7.0‏ نصب بازی ادم جمع کن بینهایت

Crowd City‏

دانلود Crowd City‏ نسخه جدید بازی شهر شلوغ برای اندروید


بازی Crowd City شهر شلوغ – تبدیل شدن به بزرگترین جمعیت در شهر! جمع آوری افراد در سراسر شهر و مخالفان خود را با رهبری قاطع خود نابود کنید! یک بازی هیجان انگیز برای شما خواهد بود که میتواند در شهر افراد بی طرف را به خود جذب کنید و جمعیت خود را افزایش دهید با دانلود بازی شهر شلوغ پس از زیادتر شدن از حریف های خود به آنها حمله کنید و جمعیت آنها را برای خود کنید تا یک قهرمان بدون شکست باشید. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از بازی زیبا را از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید . همچنین شما میتوانید از سایر بازی های موجود در سایت همانند فرار از مترو نیز دیدن کنید .

هدف اصلی در بازی Crowd City ایجاد یک جمعیت بزرگ است. شما به عنوان یک شخص کوچک آغاز می‌کنید و باید با جمع آوری افراد دیگر در شهر، تعداد اعضای جمعیت خود را افزایش دهید. با افزایش تعداد افراد در جمعیت خود، شما باید به رقابت با جمعیت‌های دیگر بپردازید تا شهر را به تصرف خود درآورید.


قابلیت های بازی شهر شلوغ Crowd City :

  • شما می توانید شهروندان را با حرکت در سراسر شهر جمع آوری کنید. هر شهروندی که جمع آوری می کنید، به شما امتیاز می دهد و شما باید تعداد شهروندان خود را افزایش دهید تا به امتیاز بیشتری دست یابید.
  • شما در مسابقه با بازیکنان دیگر هستید و باید سعی کنید بیشترین تعداد شهروندان را جمع آوری کنید تا به رتبه بالاتری دست یابید. این بازی چالش هایی دارد که شما را به رقابت با بازیکنان دیگر تحریک می کند.
  • با جمع آوری شهروندان بیشتر، شما می توانید به تدریج به یک شهر بزرگ تبدیل شوید. هرچه شهروندان شما بیشتر باشند، شهر شما بزرگتر خواهد شد و به شما امتیاز بیشتری خواهد داد.
  • در این بازی، شما می توانید استراتژی های مختلفی را برای جمع آوری شهروندان و هدایت آنها به کار ببرید. برای مثال، می توانید به سمت شهروندان دیگر حرکت کنید و آنها را به سمت خود جذب کنید.
  • دارای گرافیکی جذاب و رنگارنگ است که بازی را برای شما جذاب تر می کند.

شهر شلوغ جدید :

  • رفع مشکلات بازی

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
I 12 مهر 1401

🤮

456456