جدید

آموزش تصویری حذف لایو در اینستاگرام اندروید

music to instagram story


همان طور که می دانید اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی بسیار معروف در جهان می باشد که می توان گفت بیشتر افرادی که با فضای مجازی سر و کار دارند حد اقل دارای یک اکانت در این شبکه ی اجتماعی هستند. از آن جا که هر شخص با خرید یک دستگاه تلفن همراه یا تبلت و امثال این ها فورا به دنبال آن است ک یک اکانت اینستاگرام داشته باشد و ممکن است با بسیاری از ترفند ها و امکانات اینستاگرام آشنایی نداشته باشند ما تصمیم گرفتیم آموزش های مربوط به این شبکه اجتماعی پر طرفدار بپردازیم.


در این بخش از آموزش ها به روش حذف لایو در اینستاگرام پرداخته ایم تا شما کاربران محترم بتوانید بدون مشکل از این شبکه اجتماعی استفاده کنید و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین شما میتوانید از آموزش مشابه ساخت اکانت اینستاگرام نیز دیدن کنید .


نحوه دیلیت کردن لایو در اینستاگرام


برای حذف لایو در اینستاگرام پس از به اشتراک گذاری ویدیو زنده Live برای پایان دادن به اشتراک ویدیو زنده گزینه ی End را لمس کنید.


آموزش تصویری حذف لایو در اینستاگرام اندروید


در این قسمت باید گزینه ی Delete Video و سپس Delete را انتخاب کنید تا ویدیوی اشتراک گذاری شده حذف شود. اگر گزینه ی Share to Story را انتخاب کنید لایو شما در استوری اینستاگرامتان به اشتراک گذاشته خواهد شد و دیگر کاربران و دنبال کنندگان شما می توانند آن را تا بیست و چهار ساعت دیگر مشاهده کنند.


آموزش تصویری حذف لایو در اینستاگرام اندروید

 

آموزش تصویری حذف لایو در اینستاگرام اندروید

 


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456