جدید

آموزش ساخت استیکر جدید برای واتساپ – اضافه کردن استیکر به واتساپ اندروید

ساخت استیکر واتساپ

آموزش ساخت استیکر جدید برای واتساپ - اضافه کردن استیکر به واتساپ اندروید


ساخت استیکر جدید برای واتساپ

– به تازگی شاهد آن بودیم که واتساپ همانند تلگرام به کاربران خود اجازه ساخت استیکر داده که هر کاربر می توانید برای خود استیکر های را ایجاد کنید و با دیگران به اشتراک بگذارد شما برای فعال کردن کردن استیکر های که ساخته اید نیاز به اپلیکیشنی دارید که میتوانید از برنامه Personal stickers for WhatsApp استفاده کنید و استیکر های ساخته شده خود را برای دیگران ارسال کنید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این اپلیکیشن کاربردی را از وب سایت برا تو دانلود ودر تلفن همراه خود نصب کنید . همچنین میتوانید از پست آموزش دانلود استیکر واتساپ نیز دیدن کنید .


توجه کنید که شما باید قبلا استیکر ها را ایجاد کرده باشید و با استفاده از این برنامه فقط میتوانید استیکر ها را به واتساپ اضافه کنید برای تبدیل عکس به استیکر میتوانید از آموزش تبدیل عکس به استیکر استفاده کنید


در قدم اول برنامه Personal stickers for WhatsApp را دانلود کنید که میتوانید آخرین نسخه از آن را در لینک دانلود Personal stickers for WhatsApp دریافت و نصب کنید .


برنامه را اجرا کنید شما باید تصاویر استی ر را به اندازه ۵۱۲ در  ۵۱۲ تبدیل و فرمت آن را به PNG تغییر دهید سپس آنها را به پوشه دانلود منتقل کنید (در مدیریت فایل گوشی )


سپس وارد برنامه Personal stickers for WhatsApp شوید و گزینه ADD را انتخاب کنید تا تصاویری که در پوشه دانلود قرار داده اید به صورت استیکر به واتساپ شما اضافه شود به همین سادگی !


آموزش ساخت استیکر جدید برای واتساپ - اضافه کردن استیکر به واتساپ اندروید آموزش ساخت استیکر جدید برای واتساپ - اضافه کردن استیکر به واتساپ اندروید


با رفتن به برنامه واتساپ و قسمت استیکر ها مشاهده میکنید که استیکر  های جدید شما به صورت پکیج به برنامه اضافه شده است !


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456