بروزرسانی شده

دانلود بامبل Bumble 5.353.0 نصب بامبل با لینک مستقیم در اندروید

Bumble

.دانلود بامبل Bumble 5.325.0 نصب بامبل با لینک مستقیم در اندروید


برنامه بامبلBumble به کاربران اجازه می دهد تا با افراد جدید آشنا شوند. این برنامه اجازه می دهد تا کاربران پروفایل های خود را ایجاد کرده و تصاویر و اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارند. سپس با استفاده از الگوریتم های خودکار، Bumble به کاربران پیشنهاداتی ارائه می دهد که با توجه به علاقه مندی ها و مکان های آنها مناسب می باشد.

یکی از ویژگی های متمایز بامبل این است که در این برنامه، زنان مسئولیت شروع مکالمه را دارند. در صورتی که یک زن به یک مرد پیشنهادی پاسخ مثبت دهد، او می تواند مکالمه را شروع کند. این ویژگی توسط برخی افراد به عنوان یک راه حل برای جلوگیری از ایجاد پیام های نامناسب و بی مورد در برنامه های آشنایی مطرح شده است. همچنین شما میتوانید از برنامه های ایارنی مشابه موجود در سایت همانند نزدیکا و باهم نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم برنامه را دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه بامبل Bumble :

 • کاربران می توانند پروفایل خود را ایجاد کرده و تصاویر و اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارند، این شامل نام، سن، شغل، تحصیلات، علایق و سایر اطلاعاتی است که می تواند کمک کند تا کاربران با یکدیگر آشنا شوند.
 • با استفاده از الگوریتم های خودکار، Bumble به کاربران پیشنهاداتی ارائه می دهد که با توجه به علاقه مندی ها و مکان های آنها مناسب می باشد.
 • یکی از ویژگی های متمایز Bumble این است که در این برنامه، زنان مسئولیت شروع مکالمه را دارند. در صورتی که یک زن به یک مرد پیشنهادی پاسخ مثبت دهد، او می تواند مکالمه را شروع کند.
 • برنامه از یک سیستم تأیید هویت استفاده می کند تا تأیید کند که کاربران واقعی هستند. همچنین، نرم افزار از یک سیستم گزارش دهی استفاده می کند تا کاربران بتوانند به راحتی از افرادی که ممکن است رفتار نامناسب داشته باشند، گزارش دهند.
 •  کاربران می توانند با دوستان خود از طریق برنامه ارتباط برقرار کنند و با آنها چت کنند.
 • کاربران می توانند با استفاده از فیلترهای مختلفی که در برنامه قرار دارد، به جستجوی کاربران بپردازند و با افرادی که با علاقه مندی های خود همخوانی دارند، آشنا شوند.
  ;
 • کاربران می توانند پروفایل خود را برای یک مدت زمان محدودی تعویض کنند و به عنوان مثال، در خصوص یک رویداد خاص یا تعطیلات، پروفایل خود را تغییر دهند.
 • برنامه یک سیستم عضویت اشتراکی دارد که به کاربران امکان می دهد تا از قابلیت های پیشرفته تر و فرصت های بیشتری برایآشنایی با افراد استفاده کنند. با عضویت در اشتراک، کاربران می توانند به عنوان مثال، بیشترین تعداد پیشنهادات را دریافت کنند، در مکان های دیگری به دنبال افراد جدید جستجو کنند و قابلیت دسترسی به ویژگی هایی مانند شبیه سازی سوپر لایک و ارسال پیام بدون محدودیت را داشته باشند.
 • با استفاده از قابلیت شبیه سازی سوپر لایک، کاربران می توانند به کاربرانی که در لیست پیشنهاداتشان نیستند، پیام دهند و به آنها نشان دهند که خودشان را برای این فرد جذاب می دانند.
 • با عضویت در اشتراک، کاربران می توانند پیام های بیشتری در روز ارسال کنند و از محدودیت های پیام روزانه خارج شوند.

بامبل جدید :

 • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456