بروزرسانی شده
English Content

دانلود نزدیکا جدید Nazdika 12.9.0 نصب نزدیکا با لینک مستقیم برنامه اندروید

Nazdika provides opportunities to mark occasions we typically pass by every day with overlooking their excitements. Observing these occasions from our whereabouts, we are more likely to find brilliant people around us in order to form an informative community.
With Nazdika, you are able to explore your surroundings through the eyes of others. You can also find out experiences, ideas, and attitudes of people in your vicinity, view photos captured by them, and share your opinions and thoughts with them. In addition, to connect with different areas of Iran, Nazdika presents channels to show posts sent from everywhere, not just your nearby areas, with a number of topics including shopping, trip advice, local business etc.

In sum, Nazdika enables you to:
- Post text messages and add images and also optionally select a channel regarding to your post.
- View posts sent from locations close to you.
- Chat with your friends with incredible speed
- View posts, sent from various locations either faraway or near, in channels according to their topics.
- Follow anyone you are interested in.

By installing Nazdika app, you can share moments you find interesting, your feelings, and your perspectives with others, so we enthusiastically wait for your innovative posts.

دانلود Nazdika مسنجر و شبکه اجتماعی نزدیکا برای اندروید


نزدیکا

نزدیکا فرصت کشف موقعیت‌هاست؛ موقعیت‌هایی که هر روز از کنار آن عبور می‌کنیم بدون آن‌که از اتفاقات هیجان‌انگیز آن با خبر باشیم. از کنار افراد خلاقی می‌گذریم بدون آن‌که فرصت کشف آن‌ها را داشته باشیم.  فرصت دیدن و دیده شدن است. محیط اطراف خود را از دریچه نگاه دیگران ببینید.


دانلود نزدیکا

در برنامه می‌توانید این نگاه را در نوشته‌ها و عکس‌های افراد در نزدیکی خود دنبال کنید و در مورد آن نظر دهید. علاوه بر این، پست‌هایی با موضوعات مشخصی مانند کسب و کار، خرید و غیره، از نقاط مختلف که لزوما در نزدیکی شما نیستند، جمع‌آوری شده است تا بتوانید ارتباط خلاقانه خود را با اقصی نقاط ایران حفظ کنید؛ این پست‌ها تحت عنوان کانال شناخته می‌شود. با دانلود نزدیکا با دوستان خود در ارتباط باشید ! همچنین شما میتوانید از سایر شبکه های اجتماعی ایرانی همانند باهم و پاتوق که در وب سایت موجود است نیز دیدن کنید .


برنامه نزدیکا

یک شبکه اجتماعی ایرانی برای اندروید است که شما میتوانید با دوستان تازه آشنا شوید ویا با دوستان و خانواده خود به صورت خصوصی گپ و گفتگو کنید تماس صوتی و تصویری برقرار کند فایل های و تصاویر خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و بسیاری از موارد دیگر .


نصب نزدیکا

نصب این اپلیکیشن بسیار ساده می باشد به این صورت که شما با انتخاب گزینه (دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم) میتوانید نسخه جدید از برنامه را از وب سایت براتو دانلود کرده و با اجرای آن و انتخاب گزینه نصب برنامه را در تلفن همراه خود نصب کنید .


دانلود برنامه نزدیکا

شما میتوانید فایل بروزرسانی شده این شبکه اجتماعی و مسنجر ایرانی را از وب سایت براتو به صورت رایگان با لینک مستقیم دریافت کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید و پس از تکمیل ثبت نام در نرم افزار از قابلیت های گوناگون آن استفاده کنید .


نزدیکا دانلود مستقیم

دانلود تمام برنامه ها  و بازی های موجود در وب سایت براتو له صورت رایگان بوده و ترافیک مصرفی شما به صورت نیم بها محاسبه می شود شما میتوانید بتا بالاترین سرعت ممکن فایل نصبی برنامه را دریافت و در گوشی اندرویدی خود نصب کنید .


قابلیت های برنامه نزدیکا Nazdika :

  • پست‌هایی شامل ویدیو، عکس و متن بگذارید و در کانال مربوط اضافه کنید.
  • پست‌هایی که در فاصله‌ی مشخصی از موقعیت جغرافیایی شما قرار دارند را ببینید.
  • با دوستانتان با استفاده از گفتگوی خصوصی (پیام شخصی) با سرعت فوق العاده چت کنید.
  • به صورت لحظه ای از اتفاقات جاری با استفاده از هشتگ مطلع شوید.
  • در کانال‌ها پست‌های موضوعی را از نقاط مختلف ببینید.
  • افرادی که دوست دارید را دنبال کنید.
  • و …

نزدیکا جدید :

  • ‏• ‏‏‏‏بهبود در اجرای فایل های صوتی
  • ‏• ‏بهبود برنامه
  • ‏• رفع برخی مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
456456