بروزرسانی شده

Bridge Race 3.40 دانلود نصب بازی مسابقه پل مود با لینک مستقیم بینهایت

Bridge Race

دانلود Bridge Race 3.9.0 بازی بریج رئیس مسابقه پل برای اندروید


Bridge Race دانلود نصب بازی مسابقه پل مود با لینک مستقیم بینهایت

 

Bridge Raceمسابقه پل بهترین بازی مسابقه ای با حدود 100 میلیون دانلود شما باید سعی کنید پل خود را با رقابت با دیگران برای بلوک های کلکسیونی بسازید این بازی دارای بیش از 1000 مرحله مختلف می باشد که میتوانید روزها و هفته ها بازی کنید دارای مکانیسم هایی مانند لغزنده، ترامپولین، زیپ لاین، نردبان و آسانسور است! بلوک های رنگ خود را جمع آوری کنید و با آنها پل بسازید. همچنین میتوانید از دیگر بازی های موجود در سایت همانند بازی موج سواران مترو و بازی شهر شلوغ نیز دیدن کنید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این بازی سرگرم کننده را از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


قابلیت های بازی Bridge Race مسابقه پل :

  • سفارشی کردن رنگ کاراکتر و بلوک ها: می توانید با بیش از 80 نوع شخصیت مختلف بازی کنید، بیش از 30 بلوک و بیش از 30 رنگ را انتخاب کنید! پوسته شخصیت خود را سفارشی کنید، بلکه رنگ شخصیت را نیز سفارشی کنید!
  • بسته‌ها: همچنین می‌توانید بسته‌هایی حاوی شخصیت‌های هیجان‌انگیز، بلوک‌ها و انیمیشن‌های شخصیت منحصربه‌فرد دریافت کنید!
  • نقشه راه: می توانید نقشه راه خود را ببینید و به همان سطح برگردید تا نتایج بهتری و شاید حتی کمال بگیرید! شما می توانید در سراسر جهان در شهرهای مختلف بازی کنید!
  • تابلوی امتیازات: سریع‌تر باشید و تعداد بیشتری جمع کنید و ستاره‌های بیشتری کسب کنید تا در تابلوی امتیازات بالا بروید!

مسابقه پل جدید :

  • هشدار ویژگی جدید: وقتی سطح به پایان رسید از بلوک های اضافی خود استفاده کنید! یک قلعه با انواع مختلف کلکسیونی بسازید. برای بازدید از قلعه های خود از دکمه نقشه در صفحه اصلی استفاده کنید!

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456