بروزرسانی شده

دانلود Bamilo 2.12.5 برنامه فروشگاه های اینترنتی بامیلو برای اندروید

Bamilo is the first shopping destination you will need with the widest selection of electronics, fashion, home appliances, kids' items, and more at the best prices. Choose from hundreds of brands and thousands of products!

Experience shopping at its best! Shop anywhere at any time with the convenient and secure Bamilo app. Shipping directly to your home or office and the options of paying cash on delivery makes shopping with the Bamilo app effortless. Get help with your shopping by viewing detailed product descriptions, reviews and ratings as well as special offers & deal notifications.

Bamilo

دانلود Bamilo برنامه فروشگاه های اینترنتی بامیلو برای اندروید


فروشگاه های اینترنتی چند وقتی است که در سر تا سر دنیا به طور فزاینده ای رشد داشته اند و توانسته اند تا درصد بسیار زیادی از کل خرید ها را به خود اختصاص دهند . در ایران نیز هم زمان با سر تا سر دنیا فروشگاه های بسیار بزرگی ایجاد شده اند که از مشهورترین آنها می توان به فروشگاه

بامیلو

اشاره کرد که امروز قصد معرفی برنامه اندرویدی آن را به شما داریم . در این فروشگاه اینترنتی می توانید انواع چیز های مختلف را مانند وسایل الکترونیکی ، وسایل کودک ، پوشاک و… را مشاهده و خرید کنید و برنامه اندروید

Bamilo

نیز این کار را برای شما شیرین تر خواهد کرد . به کمک این برنامه می توانید در هر مکان و زمان در یک محیط امن وسیله مورد نیاز خود را خریداری کنید . در این برنامه می توانید پیش از خرید اطلاعات هر محصول را همراه با عکس های آن مشاهده نمایید و با خواندن نظرات سایر کاربران یک خرید مطمئن را تجربه نمایید .


قابلیت های برنامه Bamilo بامیلو:

  • اپلییکیشن اندرویدی فروشگاه معتبر بامیلو و امکان خرید کردن وسایل مختلف مانند وسایل الکترونیکی یا پوشاک و وسایل کودک
  • امکان خرید اینترنتی در هر مکان و زمان و دریافت آن در درب منزل شما
  • امکان مشاهده توضیحات محصول همراه با نظرات سایر کاربران برای تجربه یک خرید امن
  • تامین امنیت کامل برای انجام واریز پول به صورت اینترنتی

اگر از علاقمندان سرسخت خرید اینترنتی هستید این برنامه کار شما را بسیار ساده تر خواهد کرد و شما می توانید هم اکنون با دانلود آخرین نسخه این برنامه از وب سایت براتو و نصب در گوشی خود از انجام یک خرید اینترنتی در محیط امن لذت ببرید و در حالی که در خانه خود نشسته اید محصول را در درب منزل خود دریافت نمایید .

 


بامیلو جدید :

  • برخی تغییرات ظاهری درون برنامه داده ایم تا پروسه ی خرید را آسان تر کنیم.
  • اکنون می توانید به توضیحات و مشخصات محصول به صورت جداگانه دسترسی داشته باشید .
  • همچنین قسمت نظرات کاربران را بهینه تر کرده ایم تا به اشتراک گذاشتن و دیدن نظرات راحت تر شود .
  • قابلیت جدیدی که می توانید تمام تامین کنندگان کالای مورد نظرتان را ببینید و آن ها را از نظر قیمت، زمان ارسال و امتیاز باهم مقایسه کنید و راحت تر تصمیم بگیرید .
  • یک روش ارسال سریع تر ارائه شده و در دسترس شما قرار داده شده است که می توانید از نحوه ی ارسال کالاها ( توسط بامیلو یا تامین کنندگان) در مراحل خرید و پی گیری سفارشتان مطلع شوید .
  • سرعت لود تصاویر بهتر شده و می توانید سریع تر آن ها را مشاهده نمائید .

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456