جدید

آموزش تغییر حالت از تیم چهار نفره به دونفره و تک نفره در پابجی موبایل PUBG

آموزش تغییر حالت از تیم چهار نفره به دونفره و تک نفره در پابجی موبایلPUBG


پابجی یک بازی اندروید می باشد که شما در آن به صورت آزادانه میتوانید به هر نقطه موجود در بازی رفته و بازی کرده در این بازی هدف شما باید زنده ماندن باشد و با سایر افراد موجود در بازی رقابت کنید و در نهایت جایزه ای را دریافت کنید در بازی ۱۰۰ نفر در یک نقشه بازی میکنند. این بازی شامل امکانات و قابلیت های بسیار زیادی می باشد که ممکن است بسیاری از کاربران قدیمی این بازی هم از این امکانات بی خبر باشند از این رو ما تصمیم گرفتیم به آموزش این امکانات بپردازیم. با پست های ما همراه باشید تا بتوانید از قابلیت های این بازی جذاب استفاده نمایید.


در بازی پابجی شما به صورت پیش فرض در تیم های چهارنفره خواهید گرفت و با تیم های چهار نفره به رقابت خواهید پرداخت اما دو حالت دیگر وجود دارد که شما می توانید در تیم دو نفره یا حتی تک نفره به رقابت با دیگر رقبای خود بپردازید. که در این آموزش شما میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید پس با ما همراه شوید همچنین شما میتوانید از آموزش های مشابه موجود در سایت همانند دانلود مپ در بازی پابجی موبایل و تغییر اسم بازی پابجی موبایل را نیز مشاهده کنید .


بازی دو نفره در پابجی موبایل


برای اعمال این تغییرات وارد بخش مشخص شده در تصویر شوید.


آموزش تغییر حالت از تیم چهار نفره به دونفره و تک نفره در پابجی موبایلPUBG

بازی تک نفره در پابجی موبایل


در قسمت نشان داده شده در تصویر می توانید تیم خود را به حالت های تک نفره ، دو نفره یا چهار نفره تغییر دهید و در پایان گزینه ی OK را برای ذخیره ی تغییرات لمس نمایید.


آموزش تغییر حالت از تیم چهار نفره به دونفره و تک نفره در پابجی موبایلPUBG

بازی چهار نفره در پابجی موبایل


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456