بروزرسانی شده

دانلود زاپیا گو Zapya Go 2.6.6 نسخه کم حجم و جدید برنامه برای اندروید

Zapya Go is the latest lightning fast, lightweight file sharing application brought to you by the same team who created Zapya, the hottest cross-platform file transfer application. Zapya Go has everything that you love about Zapya except in a smaller package. Not only can you share and receive files offline with Zapya Go, you can also chat offline!
Zapya Go prides itself for being small in size so that it takes up less of your storage space and helps free up space on your phone. Within the application, you can find files faster and easily manage the contents of your phone. There are also online games available so that you can play awhile on the go.

Spotlight Features:

• Compatible: Zapya Go is compatible with Zapya and Zapya MiniShare so you can easily share with those around you.
• Offline Sharing: You do not need to have an Internet connection in order to share files using Zapya Go.
• QR Code Sharing: Share and receive files easily with QR codes
• Group Sharing: Want to share files with more than one person? Zapya Go’s Create Group and Join Group features allow you to easily share with multiple people.
• Gaming Platform: Share files and share fun! Zapya Go has a selection of online games for you to choose from.
• Multiple Languages: The app supports m Chinese (Simplified), English, Spanish, Russian, Thai and Indonesian
• Offline Chat: Chat with your friends without the need for an Internet or mobile data connection!
• Easy on Memory: The app does not run as a background application, thereby consuming less memory on your smartphone device.

Zapya Go

دانلود Zapya Go 1.1 نسخه کم حجم و جدید برنامه زاپیا گو برای اندروید


زاپیا گوZapya Go آخرین نرم افزار به اشتراک گذاری فایل سریع و ساده است که توسط همان تیمی ساخته شده است که برنامه زاپیا داغترین نرم افزار انتقال فایل متقابل پلت فرم را ایجاد کرده است. ZapyaGo دارای همه ویژگی های است که شما در مورد برنامه زاپیا دوست داشته اید به جز در یک بسته کوچکتر.

با دانلود زاپیا گو که به اندازه ای کوچک است که کمتر از فضای ذخیره سازی خود استفاده می کند و به فضای گوشی شما کمک می کند. در داخل برنامه، می توانید فایل ها را سریع تر و به راحتی فایل های گوشی خود مدیریت کنید. همچنین بازی های آنلاین وجود دارد به طوری که شما می توانید برخی از زمان بازی در حال حرکت است. همچنین میتوانید از برنامه مشابه به این یعنی شیریت نیز دیدن کنید


قابلیت های برنامه زاپیا گو Zapya Go :

  • سازگار: Zapya Go سازگار با Zapya و Zapya MiniShare است، بنابراین شما به راحتی می توانید با کسانی که در اطراف شما هستند به اشتراک بگذارید.
  • به اشتراک گذاری آفلاین: برای اشتراک فایل ها با استفاده از Zapya Go نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.
  • به اشتراک گذاری QR کد: به اشتراک گذاری و دریافت فایل ها به راحتی با استفاده از کدهای QR
  • به اشتراک گذاری گروه: آیا می خواهید فایل ها را با بیش از یک نفر به اشتراک بگذارید؟ گروه ایجاد گروه Zapya Go و عضویت در گروه به شما امکان می دهد به راحتی با چندین نفر به اشتراک بگذارید.
  • پلت فرم بازی: به اشتراک گذاری فایل ها و به اشتراک گذاری سرگرم کننده! Zapya Go مجموعه ای از بازی های آنلاین را برای شما انتخاب می کند.
  • چندین زبان: برنامه پشتیبانی از زبان چینی (ساده شده)، انگلیسی، اسپانیایی، روسی، تایلندی و اندونزی
  • چت آنلاین: گفتگو با دوستان خود بدون نیاز به اتصال به اینترنت و یا تلفن همراه!
  • آسان در حافظه: برنامه به عنوان برنامه پس زمینه اجرا نمی شود، در نتیجه مصرف حافظه کمتر بر روی دستگاه گوشی های هوشمند خود.

زاپیا گو جدید :

  • 1. اضافه کردن ویژگی جدید Zapya Transfer آنلاین؛
  • ‏2. رفع برخی از باگ های قبلی

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
مجید 30 تیر 1397

سلام در جواب نویسنده مطلب راجب minishare zapya بگم . این برنامه به مراتب بهتر از zapyago و zapya اصلی است . این نسخه هم رسمی زاپیاست خود زاپیا پیشنهاد داده است به کاربران .zapyago شما میگی نسخه رسمی پر از تبلیغات و باگ است مثل زاپیای اصلی و کند و بی کیفیت است . دائم هنگ می کنه و پیغام تنظیم شبکه میده سرعتش کتد است .
نمیدونم چرا این شرکت زاپیا یه برنامه بدون دردسر نداره ده تا برنامه ساخته همشون یه ایرادی دارن فقط زاپیا مینی شار فعلا از همشون بهتره سبک و کم حجم و سرعت بیشتر و فاقد تبلیغات بر خلاف zapyago و zapya من با تمام محصولات زاپیا کار کردم همشان ایراد و اشکالاتی داشتند . تبلیغات فراوان و بهم زدن خراب کردن هات اسپات گوشی و هنگ کردن فقط به جرات می توانم بگم فقط minishare 1.6 از همه بی نقص و عالی تر است و فاقد تبلیغات پس اقای نویسنده محترم در نوشتن مطلب لطفا دقت کن چون zapyago من تست کردم بدرد نمی خوره ان هم تبلیغات داره مثل زاپیای اصلی سرعتش انتقالش افتضاحه دائم گیر می کنه جالب نیست .من توی برنامه های زاپیا فقط minishare به جرات می گم از از همه برنامه های زاپیا بهتر و کم نقص تره

456456