جدید

آموزش حل مشکل ارور we detected unusual login attempts اینستاگرام

ارور اینستاگرام

آموزش حل مشکل ارور we detected unusual login attempts اینستاگرام


در نسخه های جدید اینستاگرام در هنگامی که تشخیص داده شود در حساب کاربری شما فعالیت مشکوکی صورت گرفته شده است ارور we detected unusual login attempts برای شما نمایش داده می شود که و برای رفع مشکل باید ایمیل یا شماره تلفنی که در حساب کاربری خود ثبت کرده اید را در کادر مشخص شده وارد کنید تا مشکل رفع گردد و مجدد بتوانید از این پیام رسان استفاده کنید برای انجام این کار میتوانید با ما همراه شوید . همچنین از آموزش مشابه حل مشکل ساخت اکانت جدید اینستاگرام را نیز مشاهده کنید .


در ابتدا شما هنگام ورود با ارور زیر رو به رو می شود که یک ایمیل که حرف  اول و آخرن آن مشخص شده برای شما نمایش داده خواهد شد این همان ایمیل هست که شما روی ااکنت ثبت کردین و برای تایید نیاز به آن دارید در این مرحله گزینه send security code را انتخاب کنید .


آموزش حل مشکل ارور we detected unusual login attempts اینستاگرام


سپس ایمیل خود را باز کنید ایمیل از طرف اینستاگرام را که دریافت کردین را باز کنید کد شش رقمی را مجدد در کادر برنامه اینستاگرام وارد کنید تا مشکل رفع گردد ممکن است ایمیل در قسمت اسپم ارسال شده باشد همچنین افرادی که از شماره تلفن برای حساب خود استفاده کردهاند کد مورد نظر برای آنها پیام خواهد شد و با وارد کردن کد مشکل رفع خواهد شد .


آموزش حل مشکل ارور we detected unusual login attempts اینستاگرام


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
Fati 1 تیر 1400

سلام خسته نباشید ببخشید امروز صبح این مشکل پیش اومد و بی دلیل این طور شد البته بیشتر ب خاطر این بود ک با گوشی های دیگ وارد پیجم شده بودم ولی خب شماره زدم کد رو بهم داد و زدم و گفت توی ۲۴ ساعت برسی میکنه..می خواستم بگم درست میشه پیجم؟آخه پیجم خیلی مهمه برام:(

پاسخ
Zakeri 2 تیر 1400

سلام
معمولا بعد وارد کردن کد مشکل حل میشه !

پاسخ
Sara 20 خرداد 1400

سلام من این مراحل رو کامل انجام دادم اما متاسفانه دوباره توی ایمیل برای من پیام ارسال کردن من چیکار کنم تا مشکلم رفع بشه

پاسخ
فاطمه 1 دی 1399

سلام من ایمیلم رو دارم ولی پسورد ایمیلم یادم رفته… لطفا کمکم کنید خیلی واجبه

پاسخ
Zakeri 2 دی 1399

سلام
گزینه فراموشی رمز رو بزنید به ایمیل یا شماره ای که وارد کردین لینک ارسال میشه برای رمز جدید

پاسخ
اکبر 8 مهر 1399

سلام متاسفانه با ارور detected unusual login we attempts مواجه شدم واز طرف دیگه ادرس ایمیلی که باهاش اکانت ساختم فراموش کردم راه حل چیه؟

پاسخ
Zakeri 8 مهر 1399

سلام
باید ایمیل رو داشته باشی برای رفع این مورد

پاسخ
Zara 31 شهریور 1399

هم ایمیل و هم رمز رو دارم ولی کد شش رقمی رو از کجا بیارم که به ایمیل ارسالش میکنه؟میگه کد رو به ایمیل شما ارسال کردیم چکار کنم دریافتش کنم

پاسخ
Zakeri 1 مهر 1399

باید ایمیلی که روی اکانت ذخیره کردی رو چک کنی اونجا ارسال میشه

پاسخ
Zara 31 شهریور 1399

سلام ببخشید من واسه ایکنه ب حسابم وارد بشم میکه تلاش غیرعادی برای ورود ب سیستم شناسایی کردیم بعد یه کد ۶رقمی میخواد ک میگه اونو به ایمیل شما ارسال کردیم و ایمیل منو قبلا رفیقم با موبایلش برام ساخت الان باید چکار کنم لطفا کمک کنید ??

پاسخ
Zakeri 31 شهریور 1399

سلام
باید ایمیل رو داشته باشی تا مشکل رفع بشه

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456