بروزرسانی شده

دانلود Vidmate 5.1104 نسخه اصلی برنامه ویدمیت با لینک مستقیم اندروید

Download Vidmateapp is a very user friendly app via which a user can download videos free of cost and in a really friendly way. It is coded to download High Definition series, movies, videos and YouTube videos also you can watch live Television on vidmateapk. Vidmateapp offers a wide range of music albums, Hollywood movies and Indian videos. By using the download technology you can get maximum benefit from this application . Movies and videos can be easily be downloaded while watching with the help of this application . It is designed for android users can download it from the site directly to their android device also yes it is available for Windows and iOS Devices.

Vidmate

دانلود Vidmate 3.49 نسخه جدید نرم افزار ویدمیت برای اندروید


ویدمیت

ویدمیتVidmate اپلکیشین کاربردی برای دانلود آهنگ و ویدیو های آنلاین شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید موزیک ها و فیلم آنلاین را به راحتی دانلود کنید بعضی از برنامه های که توسط این برنامه برای دانلود پشتیبانی می شوند شامل لیست  Vimeo , YouTube , Dailymotion , SoundCloud , Metacafe , Instagram می باشد که قادر خواهید بود ویدیو ها و موزیک های موجود در آن را دریافت کنید با دانلود ویدمیت همیشه ویدیو ها و موزیک های مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید هم اکنون شما میتوانید آخرین نسخه موجود از این برنامه را از وب سایت برا تو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


vidmate دانلود

برنامه در نسخه اصلی و مود شده موجود است که شما بنا بر نیاز خود میتوانید نسخه مورد نظر خود را از وب سایت دریافت کنید در نسخه اصلی برنامه ممکن است تمام قابلیت ها در اختیار شما به صورت رایگان قرار نگرفته باشد ک هدر نسخه مود شده این محدودیت رفع شده است .


دانلود برنامه vidmate نسخه جدید

شما میتوانید جدیدترین نسخه موجود از این برنامه کاربردی را از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید ما هر دو نسخه اصلی و مود شده را برای شما قرار داده ایم که میتوانید به صورت مستقیم از سایت دریافت کنید


نصب برنامه vidmate

پس از اینکه فایل نصبی برنامه را در تلفن همراه خود دریافت کنید با اجرای آن گزینه نصب برای شما نشان داده خواهد شد که با لمس آن میتوانید برنامه را نصب کنید و از قابلیت های گوناگون ان استفاده کنید


قابلیت های برنامه ویدمیت Vidmate :

  • قابلیت دانلود از Vimeo , YouTube , Dailymotion , SoundCloud , Metacafe , Instagram
  • کار ساده با نرم افزار
  • دانلود راحت ویدیو ها و موزیک های آنلاین
  • امکان ادامه دانلود در صورت توقف هنگام دانلود
  • امکان انتخاب کیفیت فایل قبل از شروع دانلود فایل
  • همچنین شما میتوانید همزمان چندین فایل را به هم دریافت کنید
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر که با نصب این اپلیکیشن در اختیار خواهید داشت

ویدمیت جدید :

  • 1. بهبود عملکرد پخش ویدئو؛
  • 2. رفع اشکالات در آخرین نسخه.

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
ALBALOSHL5707 27 شهریور 1402

دانلود نمیشه

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456