جدید

آموزش تصویری آپدیت اندروید شبیه ساز میمو MEmu به اندروید 7 و 5 و 4

Update Android MEmu

آموزش تصویری آپدیت اندروید شبیه ساز میمو MEmu به اندروید 7 و 5 و 4


میمو یک شبیه ساز قوی اندروید برای کامپیوتر می باشد که با استفاده از آن شما میتوانید برنامه و بازی های اندروید را روی کامپیوتر و لب تاب خود اجرا کنید به صورت پیش فرض این نرم افزار از اندروید های ۵ استفاده میکند که در صورتی که تمایل دارید از اندروید با نسخه قدیمی تر یا بالاتر از این شبیه ساز استفاده کنید میتوانید به راحتی نسخه شبیه ساز خود را دریافت و اجرا کنید برای انجام این کار میتوانید با ما همراه شوید همچنین شما میتوانید از آموزش های مشابه موجود در سایت همانند روت کردن شبیه ساز میمو MEmu و نصب بازی دیتا دار در میمو MEmu نیز دیدن کنید .


نصب میمو با اندروید ۷ در کامپیوتر


شبیه ساز میمو را اجرا کنید از منو کناری علامت Multi-MEmu را انتخاب کنید


آموزش تصویری آپدیت اندروید شبیه ساز میمو MEmu به اندروید 7 و 5 و 4


سپس در صفحه جدید باز شده از پایین صفحه سمت راست گزینه New را انتخاب کنید و از میان اندروید های موجود اندرویدی که میخواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کنید .


آموزش تصویری آپدیت اندروید شبیه ساز میمو MEmu به اندروید 7 و 5 و 4 آموزش تصویری آپدیت اندروید شبیه ساز میمو MEmu به اندروید 7 و 5 و 4


سپس باید صبر کنید تا اندروید مورد نظر شما دانلود شود توجه کنید ممکن به دلایل تحریم بودن نیاز باشد شما از ip سایر کشور های برای دانلود اندروید جدید استفاده کنید .

پس از دانلود برای اجرا شدن برنامه با اندروید مورد نظر شما کافی هست از همین قسمت نسخه اندرویدی که نیاز دارید را Start کنید تا شبیه ساز با اندروید مورد نظر شما اجرا شود .


آموزش تصویری آپدیت اندروید شبیه ساز میمو MEmu به اندروید 7 و 5 و 4


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
حامد 23 فروردین 1399

سلام همه کار هارو انجام دادم ولی وقتی به اینجا رسیدم که باید اندرویدو دانلود می کردم،نوشت fail to download با اینکه هم سا*فون کامپیوترم فعال بود،هم سایفون ME mu

پاسخ
Zakeri 23 فروردین 1399

سلام
چیز شکنت رو عوض کن اوکی میشه اینی که گفتی اصلا چیز خوبی نیست

456456