جدید

آموزش روشن کردن میکروفن در لابی پابجی موبایل اندروید

آموزش روشن کردن میکروفن در لابی پابجی موبایل اندروید


پابجی یک بازی اندروید می باشد که شما در آن به صورت آزادانه میتوانید به هر نقطه موجود در بازی رفته و بازی کرده در این بازی هدف شما باید زنده ماندن باشد و با سایر افراد موجود در بازی رقابت کنید و در نهایت جایزه ای را دریافت کنید در بازی ۱۰۰ نفر در یک نقشه بازی میکنند. این بازی شامل امکانات و قابلیت های بسیار زیادی می باشد که ممکن است بسیاری از کاربران قدیمی این بازی هم از این امکانات بی خبر باشند از این رو ما تصمیم گرفتیم به آموزش این امکانات بپردازیم. با پست های ما همراه باشید تا بتوانید از قابلیت های این بازی جذاب استفاده نمایید.


در بازی پابجی می توانید به صورت آنلاین با دیگر دوستان یا هم تیمی هایتان چت کنید بسیاری از کاربران نمی توانند در لابی (قسمت قبل از شروع کردن بازی) با دیگران به صورت صوتی صحبت کنند. در قسمت لابی شما باید ابتدا میکروفن خود را روشن نمایید تا بتوانید با هم تیمی هایتان صحبت کنید. در این پست می خواهیم روش روشن کردن میکروفن در لابی به شما طرفداران این بازی محبوب آشنا سازیم.


پس از وارد شدن به بازی باید ابتدا یک تیم حداقل دونفره بسازید یا به یک تیم دعوت شوید تا بتوانید میکروفن خود را روشن کنید.

پس از ورود به تیم گزینه ی مشخص شده نمایان می شود که با لمس آن می توانید میکروفن را روشن یا خاموش کنید.


آموزش روشن کردن میکروفن در لابی پابجی موبایل اندروید

 


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456